DEX در Polkadot؟ در اینجا 4 پروژه برای بررسی وجود دارد

تصویر
عکس پروفایل Ged Alexander Hacker Noon

@gedalexanderگد اسکندر

بلاک چین ، ارز رمزنگاری شده و نویسنده DeFi در حال بررسی نوآوری های فردا است.

DEX ها (مبادلات غیر متمرکز) در ماه های اخیر در دنیای ارزهای رمزنگاری شده رواج فزاینده ای پیدا کرده اند ، زیرا جایگزین هایی را برای معامله گران در اختیار صرافی های متمرکز قرار می دهند که اساساً وجوه کاربران را کنترل و کنترل می کنند.

DEX های محبوب امروزی هنوز مختص بلاک چین هستند و راه حل های مبتنی بر اتریوم در این زمینه پیشرو هستند. Uniswap در نوامبر 2018 در شبکه اصلی اتریوم مستقر شد و از آن زمان هم از نظر محبوبیت و هم از نظر ارزش افزایش یافته است ، و ارزش بازار فعلی آن حدود 16 میلیارد دلار است.

Sushiswap بعداً از Uniswap جدا شد و یکی دیگر از پلتفرم های برجسته DEX است که بر روی Ethereum کار می کند. Binance Smart Chain و Polygon (سابقاً Matic) از آن زمان با راه حل های مختلف DEX در بلاک چین های مربوطه ، از جمله PancakeSwap و QuickSwap ظاهر شده اند و جایگزین هایی برای هزینه های گازی Ghere اتریوم و زمان طولانی معامله به کاربران ارائه می دهند.

بلاکچین Polkadot فرزند عشق Gavin Wood توسعه دهنده اصلی اتریوم است و یکی از هیجان انگیزترین بلاک چین هایی است که در سال های اخیر ظهور کرده است. اکوسیستم Polkadot که همواره در حال گسترش است دارای بیش از 250 پروژه (از جمله پلت فرم dApp Plasm ، پلت فرم قرارداد هوشمند Moonbeam و سیستم عامل شبدر parachain Clover) بر روی …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  چگونه به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار جدید بازخورد بخواهیم