Devs – مستندات مهم است

یک قانون ساده برای نوشتن مطالب مهم این است که آن را در جایی یادداشت کنیم که بتوانیم بعداً از آن استفاده کنیم. این مهم است که تصمیمات را مستند کنید، کارها چگونه کار می کنند، و غیره. درک اینکه چرا یک تصمیم گرفته شده است و چرا کاری را به روش X انجام داده ایم برجسته است. مستندسازی روش خوبی برای پیگیری پیشرفت پروژه است، اما به روز رسانی اسناد نیز مهم است. مستندسازی یک محصول راهی برای پیگیری بهترین شیوه های شما است و اگر پیشنهادی برای بهتر شدن دارید – لطفاً به اشتراک بگذارید.

تصویر
عکس پروفایل نون سرگی سی هکر

سرگی سی.

توسعه دهنده نرم افزار

آیا تا به حال در موقعیتی قرار گرفته اید که یکی از همکاران از شما سوالی را بپرسد که بارها به آن پاسخ داده اید؟

یا، می خواهید بفهمید که چرا شخصی تصمیم گرفت با چارچوب X و نه Y؟

تصویر

در یک تیم

اغلب، حتی شخصی که این ویژگی را کدنویسی کرده است، به خاطر نمی آورد که چرا این ویژگی دقیقاً به این روش انجام شده است. سپس از چه کسی در مورد اطلاعات بپرسیم؟ تصویر زیر حوزه های مسئولیت ویژگی ها بین CTO و مایکل را توضیح می دهد. وقتی CTO و/یا مایکل استعفا می دهند چه اتفاقی می افتد؟

تصویر

نمی‌تواند فقط یک یا چند نفر مسئول یک ویژگی باشند. معمولا درست است. مدیرعامل ایده اولیه را ابداع کرد. هم بنیانگذار او آن را اصلاح کرد. در یک جلسه عمومی، اولین PO الزامات را تنظیم کرد، PO دوم چند نکته جدید را برای بحث اضافه کرد. هفته ها بعد، آنها یک جلسه فنی جمع می کنند. معلوم شد اگر آنها …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور