چگونه استراتژی های لینک سازی موفقی را برای مشتریان خود ایجاد کنم

در اینجا نحوه رویکرد من به جستجوگری است:

من با استفاده از اپراتورهای جستجوی گوگل برای یافتن وب سایت های مرتبط شروع می کنم. به عنوان مثال، فرض کنید سایت مشتری من در مورد ورزش است، به طور خاص تمرینات ماراتن. در آن صورت، ممکن است از پرس و جوهایی مانند استفاده کنم عنوان: تمرینات ماراتن -طرح ریکاوری -“آسیببرای یافتن سایت‌هایی که درباره تمرینات ماراتن بحث می‌کنند، اما ممکن است محتوایی در مورد ریکاوری پس از مسابقه یا پیشگیری از آسیب‌دیدگی نداشته باشند.

هنگامی که فهرستی از وب‌سایت‌های بالقوه داشته باشم، از Moz Link Explorer برای ارزیابی پروفایل پیوندها و از Keyword Explorer برای شناسایی شکاف‌های محتوا استفاده می‌کنم.

ابزارهایی مانند Email Extractor برای Chrome، RocketReach یا Hunter.io برای یافتن اطلاعات تماس ارزشمند هستند. با مخاطبین مناسب و درک درستی از شکاف‌های محتوای وب‌سایت، پیام‌های ارتباطی شخصی‌سازی شده را برنامه‌ریزی می‌کنم که توضیح می‌دهد چگونه محتوای مشتری من می‌تواند به سایت آنها ارزش افزوده و شکاف‌های شناسایی‌شده را پر کند.

فراموش نکنید که:

  • به وب‌سایت‌ها به صورت دستی نگاه کنید تا ببینید آیا آنها جایگاه شما را عمیقاً پوشش می‌دهند

  • بررسی کنید که آیا وب سایت در رسانه های اجتماعی حضور دارد یا خیر که نشان دهنده مخاطب فعال و درگیر است.

  • بررسی کنید که نویسندگان معتبر، نه تولید شده توسط هوش مصنوعی، محتوا را در سایت های هدف بنویسند.

مرحله 3: اطلاع رسانی

Outreach جایی است که جادوی واقعی در لینک بیلدینگ اتفاق می افتد. من می‌خواهم ایمیل من از دریایی از موضوعات عمومی انتخاب شود.

در اینجا ماهیت یک رویکرد توسعه ای است که برای من موفق بوده است:

با تعامل واقعی شروع کنید: ایمیل های من با اظهار نظر در مورد چیزی خاص برای گیرنده شروع می شود. شاید این مقاله اخیری باشد که منتشر کرده اند، یک دستاورد قابل توجه یا چیزی است که در یک کنفرانس برای نشان دادن علاقه واقعی به کار خود گفته اند.

پیشنهاد ارزش قبل از درخواست: به جای اینکه فوراً برای پیوند درخواست کنم، چیزی با ارزش ارائه می کنم. این می تواند یک بینش، تجزیه و تحلیل دقیق، یا یک منبع اضافی باشد که مکمل آنچه ناشر در حال حاضر دارد، باشد. این رویکرد به جای اینکه معامله ای به نظر برسد، یک رابطه را تقویت می کند.

Source link