گفته می شود که Destiny به زودی برای اندروید و iOS عرضه می شود

سرنوشت، سری اول شخص غارتگر تیراندازی موفق از سازندگان هاله، قرار است یک بازی موبایل اختصاصی برای اندروید و iOS دریافت کند.

اولین بار در سال 2014 راه اندازی شد، سرنوشت یک سری بازی است که در هشت سال گذشته پیچ و تاب های زیادی را پشت سر گذاشته است، اما به یک تیرانداز “جادوی فضایی” خلاصه می شود. اولین بازی فقط کنسولی در سال 2017 دنباله‌ای داشت که تبدیل به یک بازی خدماتی دو برابر شد – شبیه به World of Warcraft – برای همه به جز رفع نیاز به «Destiny 3».

بر اساس گزارش جدید از پست بازی، سرنوشت فرنچایز قرار است ورودی جدیدی را به دست آورد که هدف آن دستگاه های تلفن همراه است. گفته می شود این عنوان حاصل همکاری Bungie و NetEase، یک شرکت بزرگ چینی اینترنتی و بازی های ویدیویی است.

گیمرها بهتر است NetEase را به خاطر نقشی که در کار با بلیزارد در ایجاد آن داشتند، بشناسند Diablo Immortal برای اندروید و iOS هنگامی که سرمایه گذاری NetEase در Bungie برای اولین بار در سال 2019 اعلام شد، مدیر عامل Bungie، پیت پارسونز، هیجان خود را در مورد تجربه توسعه تلفن همراه که NetEase روی میز آورده بود، به اشتراک گذاشت.

بر اساس نمایه لینکدین یک توسعه دهنده، ادعا شده است که در آینده سرنوشت عنوان موبایلی قرار است مانند بازی اصلی یک بازی تیراندازی اول شخص باشد، اما ممکن است مستقیماً به آن مربوط نباشد. سرنوشت 2. به گفته منبعی که با پست بازی، این سرنوشت بازی برای اندروید و iOS بیش از دو سال است که در حال توسعه است و نشان می‌دهد که ممکن است زمان زیادی برای معرفی رسمی آن منتظر نمانیم.

در این میان، کسانی که می خواهند طعم بازی کردن را بچشند سرنوشت در تلفن می توانید همین امروز این کار را انجام دهید. اکثر سرویس های پخش عمده بازی امکان بازی را فراهم می کنند سرنوشت 2 در حال حرکت، از جمله Google Stadia، که به شما امکان می دهد کاملاً رایگان بازی کنید.

تصویر سرصفحه: Destiny 2 در Google Stadia

اطلاعات بیشتر در مورد بازی:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: