“DeFi یکی از پیشرفته ترین و فریبنده ترین صنایع تا به امروز است” – کاترین دنگ

عکس پروفایل نویسنده

@سرگنکوفآندره سرگنکوف

تحلیلگر ارز رمزنگاری شده. بنیانگذار و ویراستار در btcpeers.com

در طول سه سال وجود DeFi ، امسال این ماده از هر زمان دیگری قویتر از قبل ساخته شده است. هدف بسیاری از سیستم عامل های دیگر دستیابی به دروازه های DeFi با پروژه های کشاورزی پر بازده در حال انجام است ، بنابراین انقلابی در عملکرد کاربران سنتی ایجاد می کند و راحتی های دیگر را به زندگی روزمره وارد می کند.

نتیجه – یک سیستم ویرانگر اکولوژیکی از میلیون ها توسعه دهنده (و حتی بیشتر کاربران) حمله جهانی خود را آغاز می کند ، وعده می دهد که سیستم مالی را همانطور که قبلاً می نوشتیم ، دوباره بنویسید.

بیشتر پروژه های MX DeFi ذکر شده در ابتدا (LUNA ، PNK ، COMP ، LEND) در MXC در ماه آگوست با افزایش فوری قیمت مواجه شدند. علاوه بر این ، سه صرافی اصلی دیگر – Binance ، OKEX و Huobi – یکی از این لیست های رمز را در MXC Exchange از نزدیک همراهی می کرد.

این سه صرافی بزرگ بیش از 20 پروژه DeFi را که برای اولین بار توسط MXC Exchange لیست شده اند ، اضافه کرده اند.

ارزش جمعی DeFi در طول Covid-19 سر به فلک کشید: با ارزش ترکیبی بالاتر از 11 میلیارد دلار ، عملکرد آن در درجه اول به بازارهای غیرمتمرکز (DEX) مانند Uniswap تعلق می گیرد.

تا به امروز ، مهمترین ارزش در تاریخ پروژه های بلاکچین فضای غیر متمرکز بوده است. اگر این الگوی تا پایان سال ادامه پیدا کند ، سال 2020 به عنوان “سال DeFi” نامگذاری می شود.

بدون شک ، این بودجه غیرمتمرکز از نظر بازار و سرمایه گذار به یکی از مترقی ترین و فریبنده ترین صنایع تاکنون تبدیل شده است. این نشان می دهد که روند برای مدت طولانی پرتحرک خواهد ماند.

انقلاب DeFi بسیاری از سازمانها را بر آن داشته است تا ضمن یافتن راههایی برای به حداکثر رساندن سود کاربران خود ، در مورد استراتژیهای تجاری خود تجدید نظر کنند.

اگرچه قضاوت در مورد موفقیت یا عدم موفقیت یک سازمان آسان است ، اما برای سازمان های فصلی که می دانند چگونه با نگرانی های مشتری کنار بیایند ، بسیار شهودی به نظر می رسد.

برای برجسته شدن ، یک کسب و کار باید هر کاری را انجام دهد که برای کاربر واقعاً مورد استقبال قرار گیرد. اگرچه ، برخلاف دیدگاه متعارف ، این یک کار یک روزه نیست: مسیر مشتری مداری ممکن است سالها طول بکشد.

در حالی که برخی از سازمان ها فقط متوجه اهمیت مشتری مداری شده اند ، MXC در حال حاضر خدمات پشتیبانی از مشتری مناسب را به دلیل سرعت گسترش سریع خود به اصل اساسی شرکت پیاده کرده است.

علاوه بر این ، مبادله MXC برنامه لیست SpaceM را در ابتدای سال 2020 ایجاد کرده است که به پروژه های واجد شرایط اجازه می دهد تا به یک پایگاه کاربر بزرگتر ، ترافیک بازاریابی و خدمات نزدیک شوند ، در حالی که کاربران مبادله را قادر می سازد نشانه های ذکر شده پروژه را با تخفیف از طریق فروش بلیط ، اشتراک یا برخی روشهای دیگر.

امروز ، MXC در میان بزرگترین ارائه دهندگان خدمات رمزنگاری یک مرحله ای در آسیا برگزار می شود.

من با .. صحبت کردم کاترین دنگ، جانشین تجارت جهانی MXC ، تصمیم گرفتم سوالات مربوط به مشتری مداری ، روندهای آینده در DeFi و مهمتر از همه آنچه در انتظار صنعت بعدی است را مطرح کنم. بیا شروع کنیم.

آندره سرگنکوف: به عنوان شخصی که دو سال در این صنعت فعالیت داشته است (تاریخ رسمی راه اندازی MXC آوریل 2018 – توجه داشته باشید) ، چه عناصر اصلی موفقیت در فعالیت شما چیست؟

کاترین دنگ: MXC در ابتدای سال 2018 تأسیس شد ، طولانی ترین زمان ، و ما در واقع موانع زیادی را تجربه کردیم. به اعتقاد من ، رمز موفقیت اکنون این است که ما همیشه کاربران خود را به عنوان اولویت اول قرار می دهیم. اصلاً هیچ رازی وجود ندارد. کاربران نیازهای تجاری متنوعی دارند ، بنابراین ما بازارهای تجاری خود را متنوع کرده ایم ، بیش از صد فعالیت با کیفیت را لیست کرده ایم و مشتقات مختلفی از جمله حاشیه ، ETF اهرم شده ، محصول شاخص ، قرارداد را معرفی کرده ایم. و غیره و غیره. علاوه بر این ، ما طی چندین سال با هدف ارائه رابط کاربری بهتر ، طراحی UI و تجربه تجارت ، برنامه و وب سایت خود را نیز تکرار کرده ایم. سوم اما نه مهمترین ، ما یک تیم خدمات مشتری آگاه با 7 * 24 آنلاین داریم. هر مسئله مصرف کننده برای ما مسئله کمی نیست. ما تمام تلاش خود را برای حل به موقع مشکلات مشتری انجام خواهیم داد.

البته ملاحظات دیگری مانند پیوند تیمی ، مشوق های بازاریابی و پاداش نیز قابل توجه است.

آندره سرگنکوف: اگرچه مشتری مداری چیزی بصورت شهودی با یک شرکت موفق در ارتباط است ، اما تاکنون هر مشاغلی این اصل کلیدی را عملی نمی کند. چرا می گویید اتفاقاً اینطور است؟

کاترین دنگ: گفتن تمرکز مشتری همیشه آسان است ، هرچند انجام آن دشوار است ، در غیر این صورت هر شرکتی می تواند برای موفقیت رشد کند. برخی از شرکت ها ، به ویژه صرافی های رمزنگاری ، فقط می خواهند سریع فکر کنند و بدون فکر سرمایه گذاران. در نامه ای به کارمندانمان ، من گفتم ، “من انتظار دارم فقط 1-2 امتیاز در 10 امتیاز هنگامی که کاربران در مورد MXC صحبت می کنند 10 سال باشد ، اما 8-9 نکته دیگر پذیرش و ارزیابی آنهاست.” ما باید به آنچه کاربر می خواهد فکر کنیم ، آنچه را که مشتری می خواهد ارائه دهیم و بهترین پشتیبانی را که می توانیم برای مشتری مداری داشته باشیم ارائه می دهیم. ما همچنین یک تیم سازماندهی پاداش کاربر نیز ساخته ایم. هرگونه پیشنهاد ، برنامه و گام کاربر پسند برداشته و معرفی خواهد شد.

آندره سرگنکوف: چگونه می توان احساس مشتری مداری را در میان مشاغلی که سالهاست به طور فعال در بازار مشغولند ، ایجاد کرد؟ از دیدگاه شما ، اگر آنها تصمیم بگیرند یک دوره از اقدامات را تغییر دهند ، آیا مزایای ملموسی به همراه خواهد داشت؟

کاترین دنگ: یک شرکت باید ویژگی های خاص خود را داشته باشد که سال هاست وجود دارد ، اما بدون اینکه کاربران را در اولویت خود قرار دهد. گرچه این راه در تجارت بلاکچین نیست. بگذارید یک مثال واضح برای شما بفرستم. همین چند روز پیش ، متوجه شدم که هر یک یا دو روز پس از باز کردن برنامه ، MXC APP باید وارد سیستم شود ، که برای کاربران بسیار آزار دهنده است. من از مدیر محصول خواستم تا به سرعت این مشکل را برطرف کند. اگر هرگونه اطلاعات مصرف کننده با دقت مورد توجه قرار گرفت ، به فکر موثر نبودن یک شرکت نباشید.

حتی اگر شرکتی با داشتن برخی از ویژگی های منحصر به فرد برای مدتی زنده بماند ، بدون داشتن تجربه کاربری عالی در کاربر یا محصول ، به خصوص برای تجارت بلاکچین دوام زیادی نخواهد داشت زیرا ممکن است گاهی برای کاربران گیج کننده باشد. بیایید برنامه خود را به عنوان مثال در نظر بگیریم ، کاربران باید هر دو روز پس از استفاده از آن وارد سیستم شوند. بنابراین ، من خواستار تغییر سریع موضوع ورود به سیستم به توسعه دهندگان برنامه های خود هستیم.

آندره سرگنکوف: روند تولید محصول همچنان در حال جلب توجه است ، هم در بین بازیگران باسابقه بازار و هم در تازه واردان. با روبرو شدن با شرایطی از این دست ، چگونه قصد دارید یک مشتری پایدار ایجاد کنید و آن را حفظ کنید؟

کاترین دنگ: تولید محصول در سال 2020 واقعاً یک هیاهوی تبلیغاتی است. ما یکی از اولین مبادلاتی بودیم که متوجه روند شد و در وهله اول ، COMP ، LEND ، CRV و سایر 20 مدل پروژه با کیفیت دیگر را فهرست کردیم. چندین هفته یا چند ماه بعد ، آنها در صرافی های برتر مانند binance ، coinbase ، huobi ذکر شده اند ، بنابراین در جوامع اتفاق نظر ایجاد شده است که “به دنبال کیفیت بالقوه ، فقط به MXC بروید!” به طور کلی ، من فقط می خواهم توضیح دهم که یافتن دارایی های با کیفیت و اجازه دادن به کاربران خود برای کسب درآمد ، راه های اصلی برای حفظ مشتری است.

آندره سرگنکوف: به نظر شما دلیل اصلی افزایش چشمگیر DeFi چیست؟ و فکر می کنید کل منظره تا پایان سال 2020 چگونه به نظر می رسد؟

کاترین دنگ: DeFi روند روزگار است. سرانجام در سیستم مالی سنتی رخ خواهد داد. علاوه بر این ، بلوغ زیرساخت های DeFi پایه و اساس افزایش DeFi را ایجاد کرد. در پایان سال 2020 و سالهای آینده ، DeFi به توسعه خود ادامه می دهد و توسط کاربران بیشتری پذیرفته می شود و در دسترس خواهد بود. بدون شک ، این بودجه غیرمتمرکز از نظر بازار و سرمایه گذار به یکی از مترقی ترین و فریبنده ترین صنایع تاکنون تبدیل شده است. این نشان می دهد که روند برای مدت طولانی پرتحرک خواهد ماند.

آندره سرگنکوف: آیا در آینده آینده روند جوانه زنی را در DeFi پیش بینی می کنید؟

کاترین دنگ: مشتقات DEX ، شاید.

آندره سرگنکوف: یک سوال من شخصاً خیلی به آن علاقه مندم: چگونه توانسته اید آگاهی از سیستم عامل خود را در بین کاربرانی که ترجیح می دهند به نام های شناخته شده ای مانند Binance و Coinbase بچسبند ، بالا ببرید؟

کاترین دنگ: این صرافی های محبوب به ویژه دارای تعداد بیشتری از کاربران ، سهولت استفاده برای محصولات و اعضای تیم بزرگتر هستند. با این حال ، MXC به سرعت در حال پیگیری است. چه به عنوان اولین مبادله ای که نشانه های برجسته پروژه DeFi را فهرست می کند ، MXC مسیر خود را به طور مداوم و به طور منظم در نقشه راه برای طراحی مجدد مداوم APP دنبال می کند تا تجربه کاربری پیشرفته تری را ارائه دهد. فکر می کنم MXC یکی از محبوب ترین مارک ها در سال های آینده باشد.

آندره سرگنکوف: با دانستن ویژگی MXC OTC ، می توانید در مورد نحوه استفاده و بهره مندی از آنها کمی بیشتر به خوانندگان ما بگویید؟

کاترین دنگ: MXC OTC اکنون از کاربران پشتیبانی می کند تا ارزهای برتر بازار را به راحتی و مستقیماً از طریق کارت اعتباری ، مانند کارت ویزا ، کارت مستر و غیره خریداری کنند. ویا مرکوریو ، مناپای ، باناکس و سیمپلکس.

آندره سرگنکوف: آیا معاملات فرابورس مزیتی نسبت به یک مورد نظارت مرکزی دارد – اگر بله ، به چه روشی؟

کاترین دنگ: MXC از زمان راه اندازی معاملات خارج از بازار MXC متعهد شده است خدمات معاملات OTC پایدار ، آسان و بسیار روان را برای کاربران ارائه دهد و اقدامات سختگیرانه مدیریت ریسک را برای بهینه سازی محافظت از دارایی های کاربر و رسیدگی جدی به دارایی های “غیرقانونی” معرفی کرده است.

چارچوب MXC OTC که اخیراً اصلاح شده است ، نه تنها عامل امنیتی کل ساختار اساسی را افزایش می دهد ، بلکه روش “بدون KYC” را برای کاربران برای خرید ارز رمزنگاری شده با کارت اعتباری یا کارت بانکی معرفی می کند و به کاربران امکان خرید راحت ارز رمزنگاری شده را می دهد.

ما همچنین از نزدیک با کانالهای مختلف پرداخت شخص ثالث مانند simplex ، Banxa ، Moonpay و غیره همکاری می کنیم تا خدمات جهانی otc خود را گسترش دهیم.

آندره سرگنکوف: سیستم عامل شما چگونه می تواند برای دستیابی به اهدافشان برای بازرگانان مفید باشد؟

کاترین دنگ: برای پاسخ به این سوال ، من باید در مورد مزایای ما صحبت کنم.

ما از تجارت بیشترین تعداد altcoins پشتیبانی می کنیم. برخی می گویند ما مبادله altcoins هستیم ، اگرچه ممکن است تعارف نباشد اما ما فرصت های مختلف تجاری کاربر را برای دارایی های بالقوه مختلف ارائه می دهیم.

معاملات حاشیه ای ما بیش از 70 نوع مختلف دارایی را پشتیبانی می کند و به کاربران گزینه گسترده ای برای خرید altcoins محبوب با اهرم 3 تا 10 برابر شامل گزینه های خرید صعودی یا نزولی را ارائه می دهد.

MXC Leveraged ETF که به آن توکن های اهرمی نیز گفته می شود ، محصولی ویژه است که کاربران را قادر می سازد با دارایی های اساسی سه برابر اهرم موجود ، خرید طولانی مدت یا فروش کوتاه داشته باشند. خوب است زیرا هیچ گونه تصفیه ای برای این محصول ندارد.

ماژول های قرارداد Futures که به طور مستقل توسعه یافته اند و کدی که توسط توسعه دهندگان خود نوشته شده است از ثبات و امنیت بیشتری برخوردار هستند. عمق بازار خوب است یا فاصله قیمت کتاب سفارش کم است.

در آینده ، ما ابتدا به مفهوم مشتری متعهد خواهیم ماند و محصولات و خدمات با کیفیت را به مشتریان ارائه خواهیم داد.

برچسب ها

با هکر نون همراه باشید

حساب رایگان خود را ایجاد کنید تا قفل تجربه خواندن سفارشی خود را باز کنید.