DeFi: چگونه در مقایسه با مالی متمرکز مقایسه می شود؟

عکس پروفایل نویسنده

@آلفردودکاندیاآلفردو دی كاندیا

نویسنده “Mastering EOS” & “Mastering DeFi” #blockchain # متخصص ، # اندروید # توسعه دهنده

برای پاسخ به این سوال باید نکاتی را در نظر بگیریم و آنها را با سیستم سنتی مالی مقایسه کنیم ، زیرا فقط با تجزیه و تحلیل این جنبه ها خواهیم فهمید DeFi در کل آن در واقع راحت است.

به یاد بیاورید که DeFi مخفف کلمه مخفف آن است امور مالی غیرمتمرکز، و این مجموعه ای از سیستم عامل ها و پروتکل ها است که به روشی کاملاً مشابه با آنچه در دنیای سنتی می توانیم پیدا کنیم مانند ارزهای استاندارد منعکس می شود ، بیایید به پول های ثابت یا وام ها فکر کنیم ، حتی بیمه و غیره ، از آنجا که هیچ محدودیت هایی که DeFi می تواند مورد سو استفاده قرار دهد.

من کل بخش را با مقایسه برخی از نقاط ثابت مالی سنتی با DeFi تجزیه و تحلیل می کنم تا در محدوده خود ، راحتی واقعی یا استفاده از یک سیستم مبتنی بر بلاکچین و نه یک سیستم متمرکز و سنتی را نشان دهم. راحتی ما تماس خواهیم گرفت CeFi (مالی متمرکز).

حساب راحتی

در امور مالی سنتی تقریباً همه با یک حساب بانکی ارتباط برقرار می کنند و من معتقدم که هرکدام از شما برای کار خود غرامت دریافت می کنید و این به حساب جاری شما واریز می شود ، اما چه کسی به خاطر می آورد چند مقاله و اسناد خصوصی لازم است که ارائه دهیم …