DeFi – چه کسی بین Ethereum و EOS برنده می شود؟

عکس پروفایل نویسنده

@آلفردودکاندیاآلفردو دی كاندیا

نویسنده “Mastering EOS” & “Mastering DeFi” #blockchain # متخصص ، # اندروید # توسعه دهنده

ما اغلب در مورد امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و اولین فکر ، به ویژه برای مبتدیان ، این کلمه و بخش را با اتریوم (ETH) بلاکچین، که کاملاً اشتباه نیست ، اما تمایل به یک چشم انداز دارد. واقعیت محدود

ما یادآوری می کنیم که با DeFi یک بخش و پروتکل کاملاً غیرمتمرکز تعریف شده است ، یعنی کاربر از طریق کیف پول خود با انواع قراردادهای هوشمند ارتباط برقرار می کند ، بسته به زنجیره بلوکی که با آن رابط دارد ، برای هر یک متفاوت است و همانطور که گفته شد پروتکل ها می توانند روی یک یا چند بلاکچین مختلف قرار بگیرند.

بیایید به عنوان مثال فکر کنیم ثابت Bitcoin (USDT) که ما در بلاکچین های مختلف پیدا می کنیم ، و بنابراین می توانیم آن را به عنوان “زنجیره بلوک“Bitcoin ثابت ، و به عنوان مثال ما هر دو را در پیدا کرده ایم اتریوم و در EOS.

با بازگشت به مقایسه اینکه زنجیره بلوک با وزن بیشتری در این بخش وجود دارد ، بسیاری از شما می توانید به سرعت به Ethereum پاسخ دهید ، اجازه دهید خود را گول بزنند توسط نمودارهای مختلف که مقدار مرجع را به عنوان یک نقطه مرجع در نظر می گیرند و سپس تأثیر فیات را اندازه می گیرند ، بیشتر اوقات به دلار ، و بنابراین توکی که بیشترین ارزش را دارد ، رتبه بندی را کسب می کند.

مطمئنا …