DeFi – مدیریت دارایی: یک نمای کلی

عکس پروفایل نویسنده

@آلفردودکاندیاآلفردو دی كاندیا

نویسنده متخصص بلاک چین “Mastering EOS” و “Mastering DeFi” ، توسعه دهنده اندروید

ما در حال پایان یافتن مطالعه عمیق مختلف هستیم مناطق کلان مالی غیرمتمرکز (DeFi) و این بار ما بر مدیریت دارایی ها و سیستم عامل هایی که به شما امکان می دهند با آنها تعامل داشته باشید تمرکز خواهیم کرد.

بخشی از دارایی ها و سیستم عامل های دیجیتال که امکان مدیریت آنها را فراهم می کند نیز جالب است ، در واقع ما قبلاً در مورد پروتکل های مختلفی که به شما امکان می دهد دارایی های سایر بلاکچین ها را مدیریت کنید و دارایی های دیجیتال واقعی که با یک هدف کاملاً خاص طراحی شده اند صحبت کردیم.

در این شاخه ما هر دو نشانه مختلفی را داریم که به دارایی های دیگر مرتبط هستند ، به عنوان مثال همه کسانی که به آنها مرتبط هستند بیت کوین (BTC) و هر دو پروتکل و سیستم عامل که به شما امکان می دهد همان دارایی های دیجیتالی دیگر را مدیریت کنید ، مانند امور مالی بیکار.

در حقیقت ، سیستم ها و قراردادهای هوشمند با گذشت زمان متولد شده اند که امکان بهبود و خودکار سازی برخی از جنبه های تجارت را فراهم می کنند ، همچنین می توان یک سبد مجازی را با دارایی های مختلف مدیریت کرد ، به شما امکان خرید یا فروش دارایی را بر اساس روند بازار و حداکثر نتیجه را بدست آورید بر اساس پارامترهای انتخاب شده توسط کاربر.

بیایید به عنوان مثال ، به ترکیبی از نمودارهای روند قیمت و مقادیر متوسط ​​آنها فکر کنیم که …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  5 بهترین برنامه سرمایه گذاری برای مبتدیان در سال 2021