DCW 2022: DE-CIX بستر تبادل اینترنت را به Phoenix می آورد | دانش مرکز داده

DE-CIX، اپراتور برخی از بزرگترین صرافی های اینترنتی جهان، پنجمین مکان خود را در ایالات متحده راه اندازی کرده است.

در DE-109 فونیکس پلت فرم، تحویل از هتل های حامل اصلی و مراکز داده در منطقه، به مشتریان وعده دسترسی به یک ابزار گسترده را می دهد اکوسیستم ارتباط متقابل، و اتصال 5 میلی ثانیه به مراکز زیرساختی لاس وگاس و لس آنجلس.

این دستگاه به همراه DE-CIX دالاس که در نوامبر 2016 راه اندازی شد و اکنون به بیش از 100 شبکه دسترسی دارد، کار خواهد کرد.

همه اکسچنج اینترنت را دوست دارند

مبادلات اینترنتی به ارائه دهندگان خدمات اجازه می دهد تا داده های مورد نظر برای شبکه های مربوطه خود را مبادله کنند و ترافیک را قادر می سازد مسافت های کوتاه تری را طی کند و هزینه خدمات شبکه را کاهش می دهد.

DE-CIX (مبادله اینترنتی تجاری دویچر) در اتاق پشتی یک اداره پست در فرانکفورت، آلمان، در سال 1995، به عنوان اولین جایگزین محلی برای صرافی های اینترنتی در آمریکای شمالی تأسیس شد.

در سالهای پس از آن، ظهور کرده است مانند یکی از برجسته ترین توانمندسازهای همتای عمومی عمومی، با حضور در سراسر اروپا، خاورمیانه و آسیا و اقیانوسیه.

شرکت تابعه ایالات متحده DE-CIX در سال 2013 راه اندازی شد و به تدریج این پلت فرم را در نیویورک معرفی کرد. دالاس، شیکاگو و ریچموند. امروز، آی تی نقاط دسترسی بیشتری نسبت به هر صرافی اینترنتی دیگری در آمریکای شمالی دارد.

DE-CIX Phoenix بلافاصله از مراکز داده محلی EdgeConneX و PhoenixNAP در دسترس است و در آینده نزدیک به تاسیسات Iron Mountain می آید.

این اعتقاد DE-CIX است که همه بازارهای اصلی به حداقل دو صرافی بزرگ همتا برای اتصال و تنوع کافی نیاز دارند، ما خوشحالیم که پلتفرم خود را به این بازار بسیار مهم بیاوریم. گفت ایوو آ. ایوانوف، مدیر عامل DE-109 International.

DE-CIX Phoenix ستونی در این مرکز فناوری شهری جدید خواهد بود که اتصال قوی، افزونگی و انعطاف‌پذیری را در سطح محلی، ملی و در سراسر جهان ارائه می‌کند. ما مشتاق نزدیک‌تر کردن خدمات داده و اتصال به کاربران هستیم و اکنون DE-CIX آمریکای شمالی از شرق تا غرب را در بر می‌گیرد و موارد بیشتری در راه است.»

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور