پوسته های جدید TMNT dbrand پیکسل 6 شما را سرگرم کننده تر می کند

dbrand از لحاظ تاریخی برای محصولات سرگرم کننده و شوخی به قیمت دستگاه ها، سازندگان و شخصیت های محبوب شناخته شده است. از پوسته‌های چیزی که از Nothing Phone الهام می‌گیرند (1)، پوسته‌های Linus Face Tips که لینوس سباستین را مسخره می‌کنند، تا پوسته‌های جدید Teenage Mutant Ninja Pixel، که Pixel 6a، 6 یا 6 Pro شما را شبیه به یک می‌کند. از لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان.

این پوسته‌های نسخه محدود پس از انتشار یک توییت شوخی از dbrand در سال گذشته با تصاویری از Pixel 6 Pro که قرار بود شبیه لاک‌پشت‌های نینجا جهش یافته نوجوان باشند، منتشر شد. با در دسترس قرار گرفتن Pixel 6a برای پیش‌سفارش از امروز، dbrand تصمیم گرفت پوسته‌های جدیدی را با نمایش‌های دقیق پنتون از TMNT برای سری Pixel 6 منتشر کند.

کسب درآمد از نوستالژی یک تجارت بزرگ است. فرقی نمی‌کند نت‌فلیکس بازی‌های کلاسیک دهه ۸۰ باشد، تجدید حیات تلفن‌های تاشو، یا بازگشت جنگ سرد – شما دائماً در محاصره‌ی یادآور دوران گذشته‌ای هستید که احتمالاً برای به خاطر سپردن آن‌ها خیلی جوان هستید. بنابراین، ما اینجا هستیم. سال 2022 است و جامعه ایده‌های جدید خود را از دست داده است، به جای آن تصمیم می‌گیرد دائماً ایده‌های قدیمی را دوباره بسته‌بندی کند. ما می‌خواهیم از این اقدام پول نقد کنیم.

پوست Teenage Mutant Ninja Pixels ما صادقانه طراحی شده است تا احساسات گرم زمانی را القا کند که خانه‌ها چیزی بود که شما در آن زندگی می‌کردید، نه سرمایه‌گذاری سوداگرانه‌ای که نمی‌توانید از عهده آن برآیید. این را یک پیش پرداخت در طول عمر ناامیدی در پیش رو در نظر بگیرید.

این پوسته ها از امروز با قیمت 24.95 دلار در دسترس خواهند بود و شامل هر چهار رنگ “هدبند” و پوسته پشت “لاک پشت نینجا” خواهند بود. همه این پوسته ها دارای بافتی مات با پوسته Something قبلی خود هستند. می‌توانید پوسته‌های Teenage Mutant Ninja Pixel (6، 6 Pro و 6a) را برای مدت محدودی از dbrand دریافت کنید.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: