روز زندگی یک مشاور سئو

شماره 59: نگاهی به روز زندگی یک متخصص SEO Olga Zarr

قسمت شماره 59 از پادکست سئو توسط #SEOSLY این است که به شما نشان دهیم یک روز معمولی در زندگی یک مشاور سئو ممکن است چگونه باشد. من مثال خودم را ارائه می کنم و امیدوارم بتوانم به شما الهام بخشم.

من از شما دعوت می کنم که در آن مشترک شوید پادکست سئو توسط #SEOSLY برای ادامه یادگیری سئو با من و کارشناسان سئو که با آنها مصاحبه می کنم.

روز زندگی یک SEO

روز زندگی یک متخصص سئو (معتاد به سئو)

این همان چیزی است که یک روز در زندگی یک معتاد به سئو، اولگا زار، به نظر می رسد.

زندگی یک SEO هرگز کسل کننده نیست

سئوکار بودن به معنای یادگیری مداوم، بهینه سازی و غوطه ور شدن در استراتژی جستجو است. این یک اعتیاد و وسواس برای کسانی از ما است که در تجزیه و تحلیل داده ها، یافتن بینش و اجرای راه حل های خلاقانه برای رتبه بالاتر پیشرفت می کنند. هیچ دو روزی در زندگی یک سئوکار یکسان نیست! در این مقاله، من به شما به عنوان یک مشاور سئو مستقل به شما توضیح خواهم داد که یک روز معمولی برای من چگونه است.

بیدار شدن با SEO در مغز

5 صبح – چشمان من به سرعت باز می شوند، گاهی اوقات حتی زودتر. تلفنم را در رختخواب می گیرم تا اهداف و لیست کارهایم را برای روز پیش رو مرور کنم. فقط برای اینکه مغزم فعال شود، یک مقاله مرتبط با سئو را می خوانم یا به یک قسمت پادکست گوش می دهم.

سوخت گیری و آماده شدن 6 صبح

زمان شروع روز است! بلند می شوم، صورتم را می شوم، دندان هایم را مسواک می زنم و چای یربا مات را آماده می کنم. من معمولاً قبل از اینکه در محل کارم بنشینم یک صبحانه کوچک می‌خورم.

مطالب پیشنهادی  نکات امنیت ابری: چگونه از محیط ابری خود در برابر خطرات امنیتی محافظت کنیم؟

پربازده ترین ساعت 6:30 صبح

روی صندلی ارگونومیکم فرو می‌روم و مانیتورهای دوتایی بزرگم را روشن می‌کنم. این زمانی است که مغز من بیشترین انرژی را دارد، بنابراین باید از آن استفاده کنم. هدفون‌هایم را می‌گذارم، لیست پخش سئوی خود را روشن می‌کنم و برای کارهای تمرکز عمیق آماده می‌شوم.

روز زندگی اولگا زار

7 صبح تا 11 صبح

این ساعات صبح زمان اصلی من برای کار سئو استراتژیک سر به پایین است. من ممکن است برای وب‌سایت خودم محتوا بنویسم، ایمیل‌های ارتباطی ایجاد کنم، تجزیه و تحلیل تحلیل کنم، تحقیقات کلمات کلیدی انجام دهم یا هر کار دیگری که نیاز به مغز دارد. من حدود 4 ساعت متوالی کار می کنم و از هرگونه مزاحمت یا وقفه اجتناب می کنم. حضور در دفتر خانه خودم بسیار مهم است، زیرا در یک محیط دفتر نمایندگی پر سر و صدا هیچ کاری انجام نمی دهم.

شارژ مجدد بعد از یک صبح سخت 11 صبح

مغز من بعد از ساعت ها انجام وظایف پیچیده سئو سرخ شده است. زمان استراحت ذهنی است! لباس های دویدنم را عوض می کنم و برای ورزش از در بیرون می روم. هیچ چیز مثل یک دویدن طولانی خوب به من انرژی نمی دهد (من سال ها دونده بودم). یک تمرین کلیدی برای احساس شادابی و آمادگی برای دور دوم است.

استراحت ناهار و شارژ سریع 12 شب

بعد از دویدن، یک ناهار مقوی برای خودم درست می‌کنم، یربا مات بیشتری می‌نوشم، و به برخی کارهای شخصی می‌رسم. این وقفه 30-60 دقیقه ای به من امکان می دهد ذهنیت خود را از SEO به بعد از ظهر آینده تغییر دهم.

بازگشت به آن دوباره ساعت 1 بعد از ظهر

و همینطور، من پشت میز کارم برگشته ام، آماده هستم تا چند ساعت دیگر هم کار کنم. مغز من بعدازظهرها به شدت تمرکز نمی کند، بنابراین جلسات، تماس ها، مصاحبه ها و سایر کارهای مشترک را در این مدت برنامه ریزی می کنم. من با هم تیمی ها، مشتریان یا مهمانان ارتباط برقرار می کنم و برخی از کارهای سبک تر مرتبط با سئو را حذف می کنم.

مطالب پیشنهادی  سئو پادکست شماره 19: پخش زنده، وبینارها، بازاریابی تأثیرگذار و موارد دیگر با آنتون شولک

سئو اواخر بعدازظهر از 2 بعد از ظهر تا 6 بعد از ظهر

این ساعت‌های اواخر بعدازظهر معمولاً طولانی می‌شوند، بنابراین با جابجایی بین انواع مختلف کارها از آن‌ها عبور می‌کنم. من ممکن است در مورد رقبا تحقیق و تجزیه و تحلیل کنم، روی گزارش های مشتری کار کنم، محتوا بنویسم، از ویدیوهای YouTube فیلم بگیرم یا وب سایت خود را بهینه کنم. داشتن تنوع به من کمک می کند تا با گذشت روز درگیر بمانم.

پایان روز کاری ساعت 6 عصر

وقتی ساعت به 6 رسید، شروع به خاموش کردن و پایان دادن به هر کاری که دارم انجام می دهم. از تجربه می دانم که از این مرحله گذشته نمی توانم کار با کیفیتی انجام دهم. من از کارم نسخه پشتیبان تهیه می کنم، به هر ایمیل/پیام طولانی پاسخ می دهم، فهرست کارهایم را برای فردا سازماندهی می کنم و رسماً برای آن روز امضا می کنم.

روال ریکاوری عصر 7 بعد از ظهر

با پشت سر گذاشتن کار، زمان رفع فشار روانی فرا رسیده است! من سگم را برای پیاده روی طولانی می برم، کمی مطالعه می کنم و فقط استراحت می کنم. اگر کاملاً خسته نباشم، ممکن است یک ساعت وقت صرف یادگیری چیزهای جدید مرتبط با سئو کنم. اما به طور کلی، من سعی می‌کنم عصرها کار نکنم، زیرا زمان شارژ شخصی من کاهش می‌یابد.

چراغ خاموش و تنظیم مجدد

ساعت 10 شب – در این زمان شروع به پیچیدن می کنم و برای خواب آماده می شوم. من یک سحرخیز هستم، بنابراین خواب کافی بسیار مهم است. زنگ ساعتم را تنظیم می‌کنم و قبل از ضربه زدن به ورق‌ها، حرکات کششی سبک انجام می‌دهم. فردا یک روز پر اکشن دیگر در زندگی یک علاقه مند به سئو خواهد بود!

مطالب پیشنهادی  جستجوی صوتی چیست - راهنمای سئو

روز ایده آل سئو

در حالی که برنامه هر سئو بر اساس سبک زندگی و مسئولیت‌هایشان متفاوت است، روز عالی من اینگونه به نظر می‌رسد. من در طول سال‌ها روال خود را بهینه کرده‌ام تا بهره‌وری و خلاقیت را به حداکثر برسانم. اما من همیشه در حال آزمایش و یافتن راه های جدید برای بهبود برنامه روزانه ام هستم. به عنوان یک مشاور مستقل، من این انعطاف را دارم که روزهایم را آنطور که می خواهم شکل دهم.

در نظرات به من اطلاع دهید – روز ایده آل شما به عنوان یک سئو چه شکلی است؟ من دوست دارم نکاتی را که در مورد ساختار زمان خود، ایجاد تعادل بین کار و زندگی شخصی، و کاهش ارزش بیشتر از روز کاری خود دارید، بشنوم!

روز زندگی یک سئو سایت (ویدئو)

روز زندگی یک SEO (صوتی)

می توانید گوش دهید قسمت شماره 57 از پادکست سئو توسط #SEOSLY زیر

می خواهید مهمان شوید یا ایده هایی برای برنامه ارائه دهید؟

اگر می خواهید مهمان برنامه شوید یا می خواهید ایده های خود را به اشتراک بگذارید، با من تماس بگیرید. خوشحال می شوم از شما بشنوم. با من تماس بگیرید [email protected].

قسمت های دیگر پادکست SEO توسط #SEOSLY را بررسی کنید

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور