DataBank رویکرد عملیاتی را برای ابر ترکیبی مشتریان جابجایی دارد

از آنجا که بیشتر و بیشتر تجارت در معماری ابر ترکیبی متمرکز می شود ، ارائه دهندگان مکان یابی در تلاشند تا مراکز داده خود را با مدل های ترکیبی منطبق کنند. اما آنها این کار را به روش های مختلف انجام می دهند. برای ارزیابی وضعیت ابر ترکیبی در بازار کلوکیشن ها ، Data Center Knowledge در حال مصاحبه با یک سری از ارائه دهندگان کالکشن در مورد استراتژی های ترکیبی آنها است. این مقاله به بررسی DataBank می پردازد.

سایر مقالات این مجموعه به Equinix ، QTS ، Flexential ، CyrusOne ، Cologix ، Cyxtera و Evoque می پردازد.

دیدگاه ارائه دهنده خدمات DataBank در مورد ابر ترکیبی را می توان اینگونه خلاصه کرد: هر مشاغلی که به صورت ترکیبی پیش برود به امکانات مرکز داده ، خدمات ابری و اتصال نیاز دارد ، اما هر سازمانی برای ساختن محیط ترکیبی بهینه خود به آن مواد در دوزهای مختلف نیاز دارد.

رائول مارتینک ، مدیرعامل DataBank به DCK گفت: “هیچ دو مشتری در رابطه با مشكلاتی كه سعی در حل آنها دارند ، یكسان نیستند.” “شما می خواهید مجموعه ای از بلوک های Adobe ایجاد کنید که به مشتریان اجازه می دهد اجزای مورد نیاز خود را براساس سفر شخصی خود” به معماری ترکیبی مصرف کنند.

وی گفت ، به همین دلیل است که DataBank یک استراتژی ابر ترکیبی ایجاد کرده است که بر ارائه یک انتخاب مدولار و انعطاف پذیر از خدمات برای ساخت معماری ترکیبی متمرکز است.

در اینجا نگاهی می اندازیم به هر یک از سه نوع اصلی خدمات ترکیبی که DataBank ارائه می دهد و چگونگی تمایز آن از سایر ارائه دهندگان مکان یابی در مورد ابر ترکیبی و IT ترکیبی است.

مراکز داده Colocation در بازارهای ثانویه

DataBank 64 مکان در مرکز داده را برای مشتریانی که به دنبال امکانات محاسباتی برای استفاده از بارهای ترکیبی هستند ، ارائه می دهد.

مقیاس آن آن را شبیه به سایر ارائه دهندگان بزرگ هم ردیابی می کند. اما به گفته جی پی لاكور ، معاون ارشد بازاریابی ، این شركت در تلاش است تا با ایجاد “یك مركز مركز داده واقعاً قوی برای آنچه كه به اعتقاد ما بازارهای كم هزینه است” جدا شود. وی توضیح داد كه این بازارها “ثانویه” مانند پیتسبورگ و سالت لیك سیتی هستند ، نه بازارهای برتر مراكز داده مانند سیلیكون ولی یا ویرجینیا شمالی.

Martynek پیش بینی می کند که تمرکز DataBank در بازارهای کم ارزش ، اهمیت ویژه ای برای شرکتهایی که به دنبال ترکیب معماری ترکیبی خود با یک استراتژی پیشرفته هستند ، مهم خواهد بود. وی گفت ، DataBank با ارائه مراكز داده در مناطقی كه سایر ارائه دهندگان همكاری از آن استفاده نمی كنند ، استقرار بارهای كار را تا حد ممكن به كاربران نهایی آسان تر می كند.

سیستم عامل های ابر خصوصی آماده هیبریدی

DataBank به مشتریان این امکان را می دهد تا هر نوع بار کاری را بر روی قفسه هایی که میزبانی می کنند ، در محل های جابجایی خود مستقر کنند. اما برای مشاغل مورد نیاز برای مصرف آسان خدمات ابری ، DataBank مجموعه ای از سیستم عامل های ابری مبتنی بر VMware را ارائه می دهد که فضای ذخیره سازی و محاسبه را با استفاده از مدل IaaS ارائه می دهند. در حال حاضر ، این سیستم عامل ها فقط از ماشین های مجازی پشتیبانی می کنند ، اما دیتابنک قصد دارد در سه ماهه چهارم سال جاری پیشنهاد پشتیبانی کانتینرها را گسترش دهد.

مارتینک خدمات ابری اختصاصی DataBank را “اساساً یک ابر خصوصی” توصیف کرد که سازمان ها می توانند در مراکز داده های کلاسیک DataBank مستقر شوند ، سپس با خدمات عمومی cloud ترکیب شوند تا یک ساختار ابر ترکیبی ایجاد کنند. (آنها همچنین می توانند در صورت تمایل از سیستم عامل های ابری شرکت به عنوان یک ابر خصوصی مستقل استفاده کنند.)

وی افزود برخی از مشتریان از سیستم عامل های ابری ترکیبی شخص ثالث در داخل مراکز داده آن مانند AWS Outposts استفاده می کنند که به گفته وی حداقل در یکی از مکان های آن استفاده می شود. اما به طور کلی ، وی گفت ، این سیستم عامل ها هنوز به اندازه سرویس های ابری خود توسط مشتریان آن به طور گسترده پذیرفته نشده اند.

اتصال ، یک پیش نیاز ابر ترکیبی است

مانند سایر ارائه دهندگان بزرگ هم ردیف ، DataBank طیف وسیعی از راه حل های اتصال را ارائه می دهد.

مارتینک گفت: “ما اکثر قریب به اتفاق مکانهای خود را با شبکه شبکه خودمان بهم پیوند داده ایم” تا ارتباطی با عملکرد بالا در شبکه مرکز داده ارائه دهیم.

وی در مورد اتصال بارهای کاری در تسهیلات DataBank به ابرهای عمومی گفت: “ما با مگاپورت و دیگران همکاری کردیم” تا به مشتریان در دسترسی به منابع ابری عمومی کمک کنیم.

تمایزهای DataBank: خدمات مدیریت شده ، انطباق

در حالی که ارائه زیرساخت های انعطاف پذیر ، خدمات ابری و اتصال برای ایجاد محیط های ترکیبی بخشی از استراتژی ترکیبی DataBank است. این شرکت معتقد است که مهمترین تمایز دهنده آن تمرکز بر ارائه خدمات کاملاً مدیریت شده و راه حلهای سازگاری داخلی است.

لاکر گفت: “ما یک تیم کامل ادغام و مهاجرت داریم که به ابر ترکیبی اختصاص داده شده است.” این تیم به مشتریان کمک می کند تا محیط های ترکیبی را برنامه ریزی ، اجرا و مدیریت کنند.

علاوه بر این ، DataBank خدماتی مانند کاهش DDoS ، فایروال های برنامه وب و نصب مدیریت شده به روزرسانی ها و وصله های امنیتی را ارائه می دهد.

مارتینک گفت: مشتریان DataBank را برای پیاده سازی استراتژی های ترکیبی خود انتخاب کرده اند “زیرا آنها از یک شریک متخصص می خواهند عملکرد آن پشته را عملیاتی کند.”

وی افزود ، “اصطلاح” خدمات مدیریت شده “مورد استفاده و سو ab استفاده قرار می گیرد.” برخی از فروشندگان به عنوان سرویس های مدیریت شده آنچه را که فقط IaaS است ، صورت می گیرند و مسئولیت طراحی و مدیریت بارهای کاری که در آن IaaS مستقر می کنند ، به عهده مشتریان است. اما او گفت ، DataBank خدمات مدیریت شده تمام پشته را ارائه می دهد.

در مورد انطباق ، طبق گفته لاكور ، این چیزی است كه “در محصول ما جاسازی شده است:” شما به دلیل اینكه در یكی از تسهیلات ما هستید ، به انطباق می رسید “كه به طور پیش فرض برای تأمین نیازهای FedRAMP طراحی شده است ،

برای شرکت هایی در ایالات متحده ، که DataBank بیشترین حضور خود را دارد ، توانایی مطابقت پیش فرض با چارچوب هایی مانند FedRAMP نکته فروش آشکاری است ، از جمله در کسب و کارهایی که در آن محیط های ترکیبی ایجاد می کنند ، محدود نمی شود.