Data Center Exec-Led Digital Infrastructure SPAC 250 میلیون دلار در IPO افزایش می دهد

InterPrivate IV InfraTech Partners ، یک زیرساخت دیجیتال SPAC ، هفته گذشته با جمع آوری 250 میلیون دلار عمومی شد. رهبری آن شامل چندین مدیر صنعت فصلی مرکز داده است ، به این معنی که احتمالاً به دنبال ادغام با یک اپراتور مرکز داده بزرگ است که به دنبال جذب سرمایه در بازارهای عمومی است.

مدیر عامل شرکت چک سفید کوین تیمونز ، مدیر سابق CyrusOne ، یکی از بزرگترین ارائه دهندگان مراکز داده در جهان است که به صورت عمومی معامله می شود. هیئت مدیره آن شامل مدیر عامل سابق CyrusOne ، گری وایتاسک و پیتر گروس ، چهره مشهور در صنعت مرکز داده است که آخرین کنفرانس اجرایی آن ، هدایت تجارت مرکز داده بلوم انرژی بود.

بلومبرگ گزارش داد که SPAC در حال کار است و تیمونز و ووتاسک درگیر بودند ، در ماه فوریه.

این شرکت در بیانیه مطبوعاتی گفت که InterPrivate IV پس از ادغام با شرکت های فناوری ، رسانه و فضای زیرساخت تلفن همراه با ارزش سازمانی 1 میلیارد دلار به بالا است. اگرچه همچنین گفته شد “ممکن است اهداف ترکیبی کسب و کار اولیه را در هر صنعتی دنبال کند.”

SPAC ، ایجاد شده توسط شرکت سهام خصوصی InterPrivate ، 25 میلیون سهم را در Nasdaq جمعه شناور گذاشت ، و قیمت آنها را 10 دلار قیمت گذاری کرد. سهام تحت نماد کنترل IPVIU ، روز دوشنبه کمی بالاتر از قیمت اولیه معامله شد.

دقیقاً مانند سایر گوشه های صنعت فناوری ، SPAC ها (شرکت های اکتساب مخصوص) روند داغی در تجارت مراکز داده و فضای زیرساخت دیجیتال گسترده تر است که شامل زیرساخت های شبکه و برج های بی سیم نیز می شود.

همین دو هفته پیش ، Cyxtera Technologies ، یکی از بزرگترین ارائه دهندگان مرکز داده در جهان ، از اعلام قرارداد ادغام با Starboard Value Acquisition Corp. SPAC خبر داد و به عنوان اولین اپراتور مرکز داده که از این مسیر در بازارهای عمومی استفاده می کند ، شناخته شد. ارزش این معامله Cyxtera 3.4 میلیارد دلار بود.

Vertiv ، یکی از بزرگترین فروشندگان تجهیزات الکتریکی و مکانیکی مرکز داده ، در اوایل سال گذشته با SPAC ادغام شد.

SPAC ها سازمانهایی هستند که قبل از ادغام در مشاغل واقعی ، سرمایه سرمایه گذاران را جمع می کنند و به سهام عمومی می رسند. این ادغام ها به طور موثر یک مسیر نسبتاً سریع و آسان برای انتشار عمومی به مشاغل ارائه می دهند ، چیزی که اگر به روش سنتی انجام شود زمان و منابع بسیار بیشتری می گیرد.

محبوبیت SPAC در سال گذشته سر به فلک کشید ، دلیل اصلی این نگرانی سرمایه گذاران این بود که نگران نباشند همه گیر شدن IPO های سنتی باشد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور