Cyxtera در رویکرد ‘API-First’ به Hybrid Cloud سرمایه گذاری می کند

از آنجا که بیشتر و بیشتر تجارت در معماری ابر ترکیبی متمرکز می شود ، ارائه دهندگان مکان یابی در تلاشند تا مراکز داده خود را با مدل های ترکیبی منطبق کنند. اما آنها این کار را به روش های مختلف انجام می دهند. برای ارزیابی وضعیت ابر ترکیبی در بازار کلوکیشن ها ، Data Center Knowledge در حال مصاحبه با یک سری از ارائه دهندگان کالکشن در مورد استراتژی های ترکیبی آنها است. این مقاله بر روی سایکستر.

آیا ارائه دهندگان کالکشن می توانند تجربه مرکز داده ای را ارائه دهند که کاملاً شبیه ابر عمومی باشد ، اما هنوز هم مزایای هزینه ، امنیت و انطباق امکانات Colocation را ارائه می دهد؟ Cyxtera ، که بیش از 60 مرکز داده را در سراسر جهان اداره می کند ، می گوید که نه تنها ارائه چنین تجربه ای امکان پذیر است ، بلکه پیشرفت در شرکت های تولیدکننده کالو در یک دنیای مهم که مشتریان نمی خواهند تسهیلات محل سکونت حلقه ضعیف در هیبرید آنها باشد ، حیاتی است. استراتژی های فناوری اطلاعات

با توجه به این هدف ، Cyxtera ارائه یک رویکرد “API-first” را ایجاد می کند که “باعث تغییر پویایی تفکر مشتریان در مورد مکان یابی” و ارتباط آن با معماری ترکیبی می شود ،

راسل كوزارت ، معاون ارشد رئیس جمهور برای بازاریابی و استراتژی محصول در Cyxtera.

در اینجا چگونگی گفته Cozart این شرکت رویکردی منحصر به فرد را برای IT ترکیبی فراهم می کند.

تقاضا برای استراتژی های چند بستر

طبق گفته كوزارت ، Cyxtera تصور می كند كه بیشتر مشتریان از معماری های تركیبی استفاده می كنند كه ابرهای متفاوت و مراكز داده را با هم ادغام می كند.

وی گفت: “هیچ پلتفرمی برای حل همه آنها وجود ندارد.” “همه بارهای كاری برای ابر عمومی مناسب نیستند” ، در حالی كه در همان زمان مراكز كوكشن فاقد “مدل استقرار سریع” هستند كه برخی از حجم كارها به آن نیاز دارند.

Cozart توضیح داد ، بر اساس این ارزیابی از بازار ، Cyxtera ، كه در سال 2017 تاسیس شد ، طی چندین سال گذشته در حل زیرساخت ها و قسمت های مدیریت س hyال هیبریدی IT متمرکز بوده است. این کار را عمدتا با توسعه API های سفارشی برای مراکز داده خود انجام داده است که مشتریان می توانند در ابزار مدیریت مرکز داده مورد نظر خود ادغام شوند.

نتیجه این کار توانایی مدیریت بارهای کاری در امکانات Cyxtera و همچنین مواردی است که روی سیستم عامل های خارجی اجرا می شوند ، از طریق یک مجموعه واحد. کوزارت گفت: “امروز از هر مجموعه ابزاری که برای مدیریت محیط های غیر Cyxtera خود استفاده می کنند ، ما API ساخته ایم تا بتوانند آن را در ابزارهای موجود ادغام کنند.”

علاوه بر این ، كوزارت گفت كه مشتریان می توانند در صورت تمایل ، از API های سفارشی Cyxtera برای استقرار سریع بارها در مراكز داده Cyxtera استفاده كنند. به گفته وی ، این مهم برای ارائه تجربه ای است كه وی “امكان ابر مانند” را در تسهیلات محل سكونت خواند.

کوزارت گفت: “مشتریان قبلاً مجبور بودند بین سرعت ، چابکی و انعطاف پذیری که از طریق چیزهایی مانند ابر عمومی یا هزینه ، کنترل و انطباق با یکدیگر انتخاب می کنید ، انتخاب کنند.” API-first data data به این معنی است که “مشتریان دیگر مجبور به انتخاب یکی دیگر از آنها نیستند.”

كوزارت مراقب بود تاكید كند كه Cyxtera سعی در تلفیق API های خود با هیچ ابزار مدیریت شخص ثالث خاصی ندارد. وی گفت: “ما یک شرکت مرکز داده خنثی حامل هستیم” و اضافه کرد که مشتریان این شرکت از طیف وسیعی از سیستم عامل های خارجی – مانند AWS Outposts ، Azure Stack و محیط های VMware – برای ساخت معماری ترکیبی استفاده می کنند که شامل مراکز داده Cyxtera است. Cyxtera مانند ارائه دهندگان ابر عمومی ، ساخت API ها را متمرکز کرده و به مشتریان امکان می دهد از آنها به دلخواه خود استفاده کنند.

کوزارت همچنین گفت که Cyxtera با پشتیبانی از طیف وسیعی از ارائه دهندگان اتصال ، رویکرد خنثی حامل را برای اتصال در پیش می گیرد.

Goldilocks ارائه دهندگان مرکز داده؟

به گفته Cozart ، فراتر از اولین رویکرد API در مدیریت مرکز داده ، Cyxtera از اندازه کلی بهره مند می شود که آن را برای کسب و کارهایی که در محیط های ترکیبی می سازند مناسب است.

وی گفت: “ما به اندازه کافی بزرگ هستیم که می توانیم مشاور قابل اعتماد ، قابلیت اطمینان ، پیش بینی مورد نظر مشتریان را ارائه دهیم.” “اما ما آنقدر بزرگ نیستیم که یک فلسفه مشتری مداری را از دست بدهیم.”

وی گفت: به دلیل اندازه کوچکتر Cxytera نسبت به بزرگترین ارائه دهنده خدمات جهانی ، این شرکت قادر به ارائه خدمات مدیریتی است که عملی تر از آنهایی است که شرکتهای بزرگتر مرکز داده می توانند ارائه دهند. وی افزود: “ما ارائه دهنده همكاری خرده فروشی هستیم ، به این معنی كه انواع مختلف دست از راه دور را برای مراكز داده خود ارائه می دهیم. اگر مشتری ها به چکمه های زمینی احتیاج دارند ، این خدماتی هستند که ما ارائه می دهیم. “

با این حال کوزارت مراقب بود تأکید کند که Cyxtera سعی در سرمایه گذاری زیاد در خدمات مدیریت ندارد. وی گفت: “یک خط ظریف بین خدمات مدیریت شده و آنچه که ما انجام می دهیم وجود دارد.” “ما یک سرویس نیمه مدیریت شده هستیم”.

نتیجه

به طور حتم ، ارائه یک تجربه کاربر نهایی در امکانات colocation که عملاً از ابر عمومی قابل تشخیص نیست ، یک سفارش بلند است – آنقدر بلند که اکثر ارائه دهندگان Colo مسیر سرمایه گذاری در API های سفارشی را طی نکرده اند ، همانطور که Cyxtera با ایجاد یک قابل توجهی در داخل عملیات توسعه نرم افزار.

اما در جهانی که مشتریان به طور فزاینده ای می خواهند انعطاف پذیری استفاده از چندین ابر و مراکز داده خصوصی را همزمان داشته باشند ، بدون سردرد مدیریتی که چنین رویکردی به طور سنتی به دنبال دارد ، ممکن است سرمایه گذاری Cyxtera نتیجه دهد.