CyrusOne خط اعتباری 7.9 میلیارد دلاری را در مرکز داده AI مرکب می کند

(بلومبرگ) – CyrusOne در تلاش برای ساخت مراکز داده بیشتر برای پاسخگویی به تقاضای خط اعتباری 7.9 میلیارد دلاری است. هوش مصنوعی رونق.

این دومین قرارداد مرتبط با پایداری در سه ماه گذشته برای KKR & Company و شرکت تحت حمایت شرکای زیرساخت جهانی پس از تکمیل یک تامین مالی اعتباری گردان 1.8 میلیارد دلاری در ماه مه است.

این شرکت در بیانیه ای که روز دوشنبه توسط بلومبرگ مشاهده شد، گفت: شرکت مرکز داده اکنون به حدود 9.7 میلیارد دلار سرمایه بدهی دسترسی دارد.

افزایش هوش مصنوعی تقاضا برای مراکز داده بزرگتر را افزایش داده است. شرکت‌ها میلیاردها دلار سرمایه‌گذاری کرده‌اند ساختمان زیرساخت ذخیره و پردازش اطلاعات مورد نیاز برای اجرای برنامه های کاربردی هوش مصنوعی.

خط انبار جدید CyrusOne آخرین مورد از مجموعه قراردادهای بدهی ساختاریافته است که توسط شرکت های مرکز داده برای تأمین مالی انقلاب هوش مصنوعی استفاده می شود. برخی دیگر به بازار اوراق بهادار با پشتوانه دارایی روی آورده اند.

آخرین اخبار مرکز داده هوش مصنوعی را بیشتر بخوانید

فران فدرمن، مدیر ارشد سرمایه گذاری در این بیانیه گفت: این تسهیلات اعتباری به CyrusOne با “سرمایه با قیمت مناسب و نقدینگی افزایش یافته” ارائه خواهد شد.

مرکز داده REIT که طراحی می کند، می سازدو بیش از 50 مرکز داده در ایالات متحده و اروپا را اداره می کند، از این خط اعتباری عمدتاً برای تأمین مالی پروژه های توسعه در ایالات متحده استفاده می کند، در حالی که تسهیلات اعتباری گردان جهانی برای سرمایه در گردش و برای اهداف عمومی شرکت استفاده خواهد شد. .

مربوط:رئیس رقابت اتحادیه اروپا هشدار داد: تامین تراشه هوش مصنوعی انویدیا یک “گلوگاه بزرگ” است

قیمت گذاری تسهیلات بدهی بر اساس دستیابی شرکت به اهداف کاهش انتشار خود تعدیل خواهد شد – CyrusOne در تلاش برای بی طرفی آب و هوا تا سال 2030 است.

مورگان استنلی، TD Securities و KKR Capital Markets ترتیب دهندگان اصلی تسهیلات اعتباری انبار بودند در حالی که Wells Fargo به عنوان تنظیم کننده اصلی خط گردان خدمت می کرد.


Source link