Cyberpunk 2077 اولین بسط خود را در Google Stadia دریافت می کند

Google Stadia این هفته تاییدیه چهار بازی جدید در راه است و همچنین یکی از آسان‌ترین راه‌ها برای اجرای نسخه جدید Cyberpunk 2077، Phantom Liberty است.

Stadia Changelog یک مجموعه هفتگی است 9to5Google جایی که برخی از اخبار Stadia را جمع آوری می کنیم که در غیر این صورت نمی توانیم در مورد آنها صحبت کنیم. این شامل خلاصه‌ای از بازی‌های جدیدی است که در طول هفته در Stadia منتشر شده‌اند، که بازی‌ها به‌روزرسانی‌ها و وصله‌ها را مشاهده می‌کنند، بازی‌های جدیدی که برای پلتفرم تایید شده یا حدس زده شده‌اند، و موارد دیگر. هر جمعه برگرد، و فراموش نکنید پهنای باند را بررسی کنید، نگاه هفتگی ما به بقیه دنیای بازی های ابری، از جمله GeForce Now، Luna و موارد دیگر.

بازی های جدید در Stadia

این هفته هیچ بازی جدیدی در Google Stadia منتشر نشد، هفته سیزدهم امسال بدون هیچ نسخه جدیدی.

گوگل 48 بازی جدید را در سال 2022 به Stadia اضافه کرده است. در سال 2021، گوگل 107 عنوان جدید را به کتابخانه Stadia تحویل داد و این شرکت قول حداقل 100 بازی جدید را در طول سال 2022 داده است که با این نرخ فعلی غیرممکن است، مگر اینکه وجود داشته باشد. ده ها از انتشار در هفته های آینده

بازی ها به استادیا می آیند

گوگل رسماً چهار بازی جدید را در این هفته به Stadia معرفی کرد که با ساخت پیست اسکی شروع می شود Snowtopia. این بازی به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا از ابتدا یک پیست اسکی بسازند، منابع و سرمایه‌های خود را در طول مسیر مدیریت کنند، مانند Cities: Skylines. رویا در حالی که یک بازی چند نفره ترسناک را به Stadia می آورد بهشت کشتار یک بازی برج دفاعی “تور آخرالزمانی چند بعدی” است.

مطالب پیشنهادی  آیا این مجموعه داده برای جستجوی هوش مصنوعی گوگل استفاده می شود؟

آتاری نیز این موضوع را تایید کرده است Gravitar: شارژ مجدد به زودی به استادیا می آید. این بازی قبلا در ماه ژوئن بر روی پلتفرم های دیگر منتشر شده بود.

هیچ کدام از این بازی ها تاریخ انتشار قطعی ندارند.

در سمت حدس و گمان، یک چیز خوب وجود دارد اشاره که بیداری قطب شمال می توان به استادیا رفت، همانطور که مردم در آن هستند StadiaSource خالدار

به روز رسانی ها

توسعه Cyberpunk 2077 Phantom Liberty، به‌علاوه به‌روزرسانی Edgerunners

یکی از بزرگ‌ترین داستان‌های بازی در این هفته به شکل اولین بسط بزرگ Cyberpunk 2077، “Phantom Liberty” بود. این الحاقیه قرار است در سال 2023 عرضه شود و داستان اصلی بازی را ادامه دهد و حتی جانی سیلورهند کیانو ریوز را بازگرداند.

نکته جالب در مورد این گسترش این است که فقط برای پلتفرم های منتخب ارائه می شود. پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری X/S و رایانه‌های شخصی نیز مانند گوگل استیدیا، این نسخه را افزایش خواهند داد. اما کنسول‌های نسل آخر در پچ 1.6 این هفته کنار گذاشته می‌شوند.

در کنار این افشا، آخرین به‌روزرسانی برای Cyberpunk 2077 بسته «Edgerunners» را ارائه می‌کند که آیتم‌های درون بازی، مأموریت‌های جدید و موارد دیگر را با الهام از انیمه آینده Cyberpunk: Edgerunners ارائه می‌کند.

  • Wardrobe Transmog – به بازیکنان اجازه می دهد تا ظاهر لباس شما را بدون تغییر آمار زره خود تغییر دهند.
  • سه کنسرت جدید – این ماموریت‌های اختیاری، حملات شما را به شهر شبانه گسترش می‌دهند.
  • سلاح های جدید – هرگز نمی توانید گزینه های زیادی داشته باشید.
  • بسته محتوای Edgerunners – شامل مواردی است که از انیمه آینده Cyberpunk: Edgerunners الهام گرفته شده است.

Cyberpunk 2077 همچنین در آخرین آپدیت خود یک گزینه cross-progression اضافه کرده است، اما به نظر نمی رسد که روی Stadia کار کند.

مطالب پیشنهادی  معاملات روز برنامه اندروید: ماجراهای مانا، بیشتر

پنج شب در فردی به انتخاب جمعیت می رسد

Security Breach، آخرین قسمت از مجموعه Five Nights at Freddy’s، این هفته از Crowd Choice در Google Stadia پشتیبانی کرد، یک ویژگی انحصاری پلتفرم.

Google Stadia اکنون بیش از 150 آزمایش دارد

Stadia به تلاش خود برای آزمایش های بازی ادامه می دهد و اکنون بیش از 150 بازی آزمایشی را با جدیدترین موارد اضافه شده از جمله:

رفع اشکال کجاست؟ بازی های شکسته در Stadia

از این هفته، Stadia Changelog شامل یک لیست در حال اجرا از بازی هایی است که در حال حاضر به درستی در Stadia کار نمی کنند. اگر بازیکن معمولی Stadia هستید، یک نظر در زیر بنویسید یا با ما تماس بگیرید تا مشکلات را با ما در میان بگذارید! ما تمام تلاش خود را می کنیم تا مشکلات عمده را در اینجا ثبت کنیم.

خطر باران 2 هفته ها است که شکسته شده است

اوایل این هفته گزارشی از مشکلات Risk of Rain 2 در چند نفره و عملکرد از ماه گذشته منتشر کردیم. در این مرحله، هنوز هیچ نشانه ای از اصلاح وجود ندارد.

Saints Row در اروپا فاقد زبان است

ناشر Saints Row تأیید کرده است که مشکلی در پورت Stadia این بازی وجود دارد که نیاز به استفاده از نسخه آمریکایی ترجمه انگلیسی زبان دارد که باعث ایجاد مشکلاتی برای بازیکنان در اروپا می شود. یک اصلاح در حال توسعه است.

سایر بازی‌های دارای مشکل در Stadia

علاوه بر موارد ذکر شده در بالا، در حال حاضر مشکلات زیادی با بسیاری از بازی های دیگر در Stadia وجود دارد، همانطور که در زیر لیست کرده ایم.

مطالب پیشنهادی  2 دلیل حذف محتوا از نتایج جستجو

در 8 آگوست، همچنین گزارش‌هایی دریافت کردیم مبنی بر اینکه Stadia به‌ویژه در بریتانیا باگ است، به طوری که مشترکین Pro نمی‌توانند بازی‌ها را با کیفیت 4K بازی کنند و حتی برخی از بازیکنان با دیدن حساب‌هایشان نام کاربری اشتباهی را نشان می‌دهند و دسترسی به کتابخانه Pro خود را از دست می‌دهند. به نظر می رسد که در این مرحله حل شده است.

ما این لیست را به صورت هفتگی به روز می کنیم، بنابراین در زیر نظر خود را ارسال کنید یا اگر مشکلاتی را مشاهده کردید که به آنها پرداخته نشده است، تماس بگیرید!

با تشکر آدم، @Lord_Warpa، بیشتر

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور