DLC Cyberpunk 2077 Phantom Liberty به Stadia می آید

امروز صبح، CD Projekt RED اولین DLC را برای بازی محصور شده خود Cyberpunk 2077 اعلام کرد. در یک تغییر جالب، DLC Cyberpunk 2077 “Phantom Liberty” برای بازیکنان Stadia منتشر خواهد شد اما برای کنسول های نسل آخر منتشر نخواهد شد.

Cyberpunk 2077 و Stadia تاریخچه جالبی با هم دارند و ظاهراً این بازی در یک نقطه قصد داشت ثابت کند که پلتفرم استریم بازی Google برای مدیریت آخرین بازی‌های AAA آماده است. و تا حدی، این نکته به خوبی بیان شد، زیرا Stadia به طور تصادفی کم‌حجم‌ترین نسخه بدترین بازی 2020 را در زمان عرضه ارائه کرد. با این حال، مشخص نیست که Cyberpunk 2077 تأثیر زیادی بر Stadia داشته است یا بالعکس، زیرا سؤالی در مورد اعداد فروش Stadia باعث خنده عصبی مدیر عامل CD Projekt RED شد.

به نظر می رسد که رابطه منحصر به فرد Stadia با Cyberpunk 2077 تا سال آینده و پس از اعلام اولین DLC بازی ادامه یابد. اولین تریلر از «آزادی شبح» امروز منتشر شد که قهرمان داستان V را در حال سوگند خوردن به «ایالات متحده جدید آمریکا» نشان می‌دهد. در چند ثانیه آخر ویدیو، صدای آشنای جانی سیلورهند (با بازی کیانو ریوز) شنیده می شود که نشان می دهد این الحاقی قبل از پایان بازی انجام می شود.

قابل ذکر است که Cyberpunk 2077 قرار است به‌روزرسانی‌های کنسول‌های نسل آخر مانند پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان را پس از انتشار امروز پچ 1.6 متوقف کند و DLC نیز روی آن پلتفرم‌ها عرضه نشود. با این حال، تریلر بازی Cyberpunk 2077 Phantom Liberty تأیید می‌کند که DLC واقعاً برای Google Stadia در دسترس خواهد بود و پلتفرم استریم را از کنسول‌های نسل آخر جلوتر می‌برد.

اولین DLC برای Cyberpunk 2077، Phantom Liberty، قرار است در سال 2023 منتشر شود و بر روی کنسول‌های Google Stadia، PC، PlayStation 5 و Xbox Series در دسترس خواهد بود.

اطلاعات بیشتر در Stadia:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: