نوار پیمایش خود را در توییتر برای اندروید سفارشی کنید: در اینجا نحوه انجام کار آمده است

این برنامه که به عنوان یک ویژگی آبی توییتر جدید برای اندروید وارد می شود، اکنون به شما امکان می دهد نوار ناوبری خود را سفارشی کنید. می‌توانید آن برگه Spaces را برای موارد دیگر مانند پیام‌های مستقیم و انجمن‌ها تغییر دهید. در اینجا نحوه تغییر آن در Twitter Blue برای اندروید آورده شده است.

توییتر آبی چیست؟

آیا می‌دانستید توییتر یک ردیف پرمیوم پولی دارد؟ نه، یک علامت آبی برای شما دریافت نمی کند، اما چند ویژگی منظم را در اختیار شما قرار می دهد. به طور کلی، ویژگی‌های پریمیوم توییتر برای همه ضروری نیست، اما برای کسانی که می‌خواهند ماهیانه ۳ دلار بپردازند، می‌توانند به ویژگی‌های اضافی دسترسی داشته باشند که اکثر کاربران در حساب‌های خود ندارند.

این عضویت Twitter Blue نام دارد و به شما امکان دسترسی به این ویژگی ها را در اندروید می دهد:

 • مقالات بدون آگهی (شامل شبکه 9to5 است)
 • پوشه های نشانک
 • نمادهای برنامه سفارشی
 • مقالات برتر
 • حالت خواننده
 • لغو توییت
 • نوار ناوبری سفارشی جدید

برخی از این ویژگی‌ها، مانند نوار ناوبری سفارشی، قبل از انتشار در اندروید در آیفون و iOS در دسترس بوده است. اگر می خواهید نوار ناوبری خود را در اندروید سفارشی کنید، برای ادامه به Twitter Blue نیاز دارید.

چگونه نوار ناوبری خود را در توییتر برای اندروید سفارشی کنیم

با توییتر آبی، یک صفحه تنظیمات اضافی برای پیکربندی آن ویژگی های خاص دریافت می کنید. در اینجا نحوه سفارشی کردن نوار ناوبری خود در Twitter Blue برای Android آورده شده است:

 1. در دستگاه خود، به توییتر برنامه
 2. روی خود ضربه بزنید عکس پروفایل.
 3. اصابت توییتر آبی.
 4. ضربه زدن ناوبری سفارشی.
 5. دکمه‌هایی را که می‌خواهید در نوار پیمایش ظاهر شوند، انتخاب کرده و از حالت انتخاب خارج کنید.
  • توجه داشته باشید: می‌توانید ترتیب دکمه‌ها را با لغو انتخاب همه موارد غیر از دکمه هوم و ضربه زدن روی دکمه‌های انتخابی خود به ترتیب تغییر دهید.
مطالب پیشنهادی  نماد هواشناسی Android Auto دوباره برای برخی ناپدید می شود

مهم است که توجه داشته باشید که با توییتر آبی هیچ دکمه اضافی دریافت نمی کنید، بلکه باید انتخاب کنید که در واقع در پایین ظاهر شود. به عنوان مثال، من شخصاً هرگز از Spaces استفاده نمی کنم و می توانم بدون آن زندگی کنم. کاملا به شما بستگی دارد.

سفارشی کردن نوار ناوبری در توییتر آبی یک ویژگی بسیار خوب است، اگرچه ممکن است این ویژگی را توجیه نکند هزینه ماهانه 3 دلار به خودی خود اگر می‌خواهید از این ویژگی استفاده کنید، قبل از ثبت‌نام، مطمئن شوید که سایر ویژگی‌های موجود در Twitter Blue را می‌خواهید.

بیشتر در توییتر:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور