نحوه تنظیم آهنگ های زنگ سفارشی در Google Pixel

Android Stock ورود به داخل و ساختن گوشی خود را بسیار آسان می کند. یک راه این است که یک آهنگ زنگ یا آهنگ سفارشی برای Google Pixel خود تنظیم کنید. این راهنما شما را از طریق فرآیند ساده و در عین حال سریع راهنمایی می کند.

تنظیم آهنگ زنگ سفارشی در Pixel

آهنگ‌های زنگ سفارشی فقط فایل‌های رسانه‌ای هستند که به بانک صدای انتخاب‌شده Pixel منتقل می‌کنید. هنگامی که فایل شما در جای مناسبی بر روی تلفن شما قرار گرفت، می توانید انتخاب کنید که زمانی که شخصی تماس می گیرد یا پیامی ارسال می کند، پخش شود.

برای این کار ابتدا باید یک فایل MP3 برای پخش دانلود کنید. تقریباً در هر کجای اینترنت می توانید اینها را پیدا کنید. از طرف دیگر، می توانید یک برنامه آهنگ زنگ دانلود کنید که به شما امکان می دهد فایل های MP3 را ذخیره کنید. هنگامی که فایل را در اختیار دارید، تنظیم آهنگ زنگ آسان است.

نحوه تنظیم آهنگ زنگ سفارشی در Pixel:

  1. در تنظیمات خود، به «صدا و لرزش» بروید و سپس روی «آهنگ زنگ تلفن» ضربه بزنید.
  2. روی «صداهای من» ضربه بزنید.
  3. نماد مثبت را در پایین ضربه بزنید.
  4. روی سه خط در بالا ضربه بزنید و “Downloads” را انتخاب کنید.

    اگر فایل شما جای دیگری است، از این پنجره به آن بروید.

  5. روی فایل خود ضربه بزنید و سپس آن را در صفحه بعدی انتخاب کنید.
  6. “ذخیره” را بزنید.

اپلیکیشن Pixel Sounds

Android 12 و 13 تنظیم آهنگ زنگ سفارشی را مستقیماً از تنظیمات با برنامه Pixel Sounds آسان‌تر کرده است. قبل از این، باید فایل را به محل صحیح منتقل می کردید و امیدوار بود که دستگاه شما آن را تشخیص دهد. البته، می‌توانید از برنامه‌های دیگری استفاده کنید که این فرآیند را برای شما انجام می‌دهند، هرچند که معمولاً هزینه بالایی دارند.

اپلیکیشن Pixel’s Sounds راهی آسان برای انتخاب و افزودن آهنگ‌های زنگ و صداهای اعلان به تلفن خود بدون نگرانی در مورد جابجایی فایل‌ها در فضای ذخیره‌سازی گوشی است. به سادگی وارد برنامه شده و از دانلودهای خود خارج شوید. از آنجا، آن آهنگ زنگ در میان دیگر گزینه های صدا برای تلفن شما خواهد بود.

تنها راهی که می توانید به برنامه دسترسی پیدا کنید این است که به تنظیمات بروید و آن را پیدا کنید زنگ تلفن یا صدای اعلان پیش فرض بخش.

فرآیند فوق برای تنظیم آهنگ زنگ پیش فرض شما برای هر تماس گیرنده عالی است. همچنین در صورت تمایل می‌توانید آهنگ‌های زنگ سفارشی را برای تماس‌گیرندگان مختلف روی Pixel تنظیم کنید. دلایل زیادی برای این وجود دارد، به احتمال زیاد حرفه ای می تواند تماس گیرندگان را قبل از دیدن تلفن شما شناسایی کند.

این فرآیند ساده است، اگرچه قبل از تنظیم آهنگ زنگ سفارشی برای مخاطب، باید مراحل بالا را کامل کنید. هنگامی که انجام دادید، وارد برنامه مخاطبین شوید در دستگاه شما مخاطبی را که می خواهید برای آن آهنگ زنگ تنظیم کنید پیدا کنید و منوی سه نقطه را در کارت تماس آنها بزنید. از آنجا، ضربه بزنید تنظیم آهنگ زنگ و موردی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید.

چه بخواهید از طریق هر مخاطبی اجرا کنید و یک آهنگ خاص را به عنوان آهنگ زنگ خود تنظیم کنید، فرآیند فوق برای یادگیری مفید است. از آنجا، می‌توانید هر تعداد آهنگ زنگ یا آهنگ سفارشی را برای Pixel خود تنظیم کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: