Crypto-Cards 2021: Bitpay Vs. Wirex در مقابل CryptoPay Vs. بانک TTM

عکس پروفایل Maria Lobanova Hacker Noon

در سال 2020 ، مصرف کننده صحبت کرده و کسب و کار به لزوم تشدید بازی پی برده است. در ماه ژوئیه ، شبکه های پرداخت غول پیکر نیاز به ایجاد پلی بین ارز رمزنگاری شده و دنیای مالی سنتی را پذیرفتند. ویزا متعهد در حالی که Mastercard ، رویکرد خود را نسبت به ارزهای دیجیتال پیش می برند منبسط برنامه ارز رمزنگاری شده

اما این اتفاق در مقیاسی که جامعه ارزهای رمزپایه تشخیص می دهد رخ نداد. از ابتدای سال 2021 ، یک مشتری هنوز در تلاش است تا با ارزهای رمزپایه برای ابتدایی ترین چیزها مانند قهوه پول بپردازد.

یک راه حل برای شارژ پذیرفتن ارز رمزنگاری شده ، کارت بدهی رمزنگاری است. در سال 2016 اولین کارت نقدی صادر شد که دقیقاً مانند کارت سنتی بود اما با بیت کوین شارژ می شد. پیش از این ، یک دارنده ارز رمزپایه دو راه داشت: یا منتظر بمانید تا کسب و کار دروازه پرداخت رمزنگاری را راه اندازی کند یا اینکه رمزنگاری را در صرافی ها به فیات قبل از خرید تبدیل کند. حالا آنها فقط می توانند کارت خود را بگیرند و بس.

اما در حالی که رشد بازار ارزهای رمزنگاری شده سرسام آور است ، استفاده از کارت های رمزنگاری فراتر از حد متوسط ​​است. چه چیزی مانع آن می شود و آیا فرصتی برای دستیابی به موفقیت در سال 2021 وجود دارد؟

چه چیزی در بازار داریم؟

در 5 سال از اولین کارت بدهی رمزنگاری ، بازار مطمئناً رقابت کرده است. کارت های رمزنگاری در …

مطالب پیشنهادی  کارتل سگ: سگ خالکوبی شده NFT در پنجره چقدر است؟
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور