Cruis’n Blast Review (Nintendo Switch): آیا این بازی Arcade Racing ارزش بردن در خانه را دارد؟

Cruis’n Blast for the Nintendo Switch یک بندر از عناوین مسابقه ای است. این تجربه بازی معمول را ارائه می دهد – مسابقه با سرعت بالا در مناطق مختلف در برابر حریفان متعدد AI. احتمالاً از نظر کیفیت و محتوا از دیگر عناوین کنسول پیشی نمی گیرد ، اما به عنوان یک درگاه ، این یک جهش بزرگ به سوی بازار کنسول ها توسط توسعه دهندگان Raw Thrills است. من به این بازی 7/10 می دهم – به هر کسی که حتی علاقه زیادی به عناوین مسابقه بازی دارد توصیه می شود.

تصویر
عکس پروفایل Marc Magrini Hacker Noon

@میلی متر 22مارک ماگرینی

طرفداران بزرگ بازی های ویدئویی به امید اطلاع رسانی و سرگرمی مردم

اگر هر نوع بازی مسابقه ای را در یک بازی آرکید انجام داده اید ، احتمالاً نام Raw Thrills را شنیده اید. آنها ذهن هایی هستند که پشت عناوینی چون The Fast and the Furious و Super Bikes قرار دارند و در بسیاری از مراکز سرگرمی نامی برای خود دست و پا کرده اند. اکنون ، برای اولین بار در سال های اخیر ، Raw Thrills با انتشار Cruis’n Blast برای نینتندو سوییچ به کنسول های خانگی می آید.

این چیزی بیشتر از یک پورت ساده از یک بازی آرکید است. Cruis’n Blast با داشتن پیست های جدید ، اتومبیل های جدید و حتی حالت های جدید بازی ، قصد دارد بندر نهایی مسابقه بازی باشد. من از کودکی به بازی های مسابقه ای علاقه مند بودم ، بنابراین از فرصت استفاده کردم و این بازی را مرور کردم. با گذراندن هر مسابقه بزرگ ، می توانم با خیال راحت بگویم …