Cross The Ages ReVerse را راه‌اندازی می‌کند و بازی‌های مجازی را با دارایی‌های واقعی پیوند می‌دهد

Cross The Ages (CTA) ReVerse را معرفی کرده است، یک مفهوم جدید که دارایی های دنیای واقعی (RWA) را در اکوسیستم بازی مجازی خود ادغام می کند. این توسعه نشان دهنده یک گام مهم در همگرایی فناوری های وب 3، بلاک چین و بازی های سنتی است. هدف ReVerse ایجاد یک پیوند ملموس بین تعاملات مجازی و نتایج دنیای واقعی است. این مفهوم به کاربران اجازه می دهد تا در فعالیت های سرگرمی شرکت کنند و همزمان در مالکیت دارایی شرکت کنند و به طور بالقوه از منافع مالی بهره مند شوند. قابل ذکر است، این ابتکار همچنین تمرکز بر انرژی های تجدیدپذیر را در بر می گیرد و بعد زیست محیطی را به پروژه اضافه می کند.

ارتباط دنیای مجازی و واقعی

در هسته ReVerse سیستمی وجود دارد که در آن زمین های مجازی با فعالیت های صنعتی در دنیای واقعی مطابقت دارند. این مناطق دیجیتال بخشی از یک استراتژی گسترده تر برای به دست آوردن املاک و مستغلات برای تولید انرژی بدون کربن از منابع تجدید پذیر هستند. این ابتکار به ویژه بخش هایی با مصرف انرژی بالا، مانند مراکز داده و عملیات استخراج ارزهای دیجیتال را هدف قرار می دهد و راه حل های انرژی پایدار را به آنها ارائه می دهد.

توکن CTA به عنوان ارز اصلی در Artellium، جهان و مالکیت معنوی Cross The Ages عمل می کند. این توکن بازیکنان را قادر می سازد تا دستاوردهای مجازی خود را به دنیای واقعی تبدیل کنند…

Source link