CROSS THE AGES 3.5 میلیون دلار سرمایه جذب می کند که توسط برندها و لیست های Animoca در بورس های اصلی هدایت می شود

مارسی، فرانسه، 15 مه 2024/Chainwire/–CROSS THE AGES(CTA)، یک اکوسیستم بازی های چندرسانه ای، یک دور سرمایه گذاری 3.5 میلیون دلاری را به رهبری برندهای آنیموکا. با سرمایه‌گذاری‌های اضافی از سوی سباستین بورگت از The Sandbox و نیکلاس جفرین از Tenergie، این دور سرمایه‌گذاری بر اساس 15 میلیون دلار جمع‌آوری شده از سرمایه‌گذاران است که در مجموع 23.5 میلیون دلار تا به امروز از جمله جمع‌آوری کمک مالی جامعه است.

سرمایه‌های جمع‌آوری‌شده در کنار رویداد تولید توکن اکوسیستم (TGE)، با صرافی‌هایی مانند Bybit، KuCoin، GATE و MEXC اعلام می‌شود. با این سرمایه گذاری استراتژیک، CROSS THE AGES قرار است ابتکارات رشد بسیاری را تسریع کند و جهان و اکوسیستم CTA را بسازد. CROSS THE AGES از زمان انتشار بازی کارت تجارت مجازی خود در مارس 2023، بیش از 400 هزار بار دانلود و 148 هزار کاربر فعال ماهانه به دست آورده است.

سامی چلاگو، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران CROSS THE AGES گفت: “ما از استقبال از برندهای Animoca به عنوان سرمایه گذار اصلی در اولین دور سهام خود بسیار هیجان زده هستیم.” “این همکاری نشان دهنده یک تعهد مشترک و یک رای اعتماد به دنیای بازی CTA برای گسترش IP در بین اکوسیستم ها و شرکای برندهای Animoca است.” “بازی بلاک چین یک حرکت مهم است که مالکیت دیجیتال واقعی را برای توده ها به ارمغان می آورد.”

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور