Criminal IP و Quad9 برای تبادل دامنه و اطلاعات تهدید IP همکاری می کنند

TORRANCE، کالیفرنیا، 13 مه 2024/CyberNewsWire/–Criminal IP، یک موتور جستجوی مشهور تهدیدات سایبری (CTI) که توسط AI SPERA توسعه یافته است، اخیراً یک مشارکت فناوری برای تبادل داده‌های اطلاعاتی تهدید بر اساس دامنه‌ها و احتمالاً بر روی IP امضا کرده است. آدرس برای محافظت از کاربران با مسدود کردن تهدیدات برای کاربران نهایی.

\
آی پی جنایی تحت ارزیابی دقیق داده‌ها قرار گرفت تا با سرویس مسدودکننده تهدید Quad9 ادغام شود و منحصربه‌فرد بودن و دقت بالای داده را نشان دهد. به ویژه، نتایج آزمایش یک نتیجه قابل توجه را نشان داد: 99.1٪ از دامنه های مخرب شناسایی شده توسط اطلاعات تهدید Criminal IP با سایر داده های TI غیر تکراری بودند.

از طریق این ادغام، Quad9 از به‌روزترین لیست‌های اطلاعاتی تهدید استفاده می‌کند، و داده‌های پایگاه‌داده دامنه‌های مخرب Criminal IP را برای مسدود کردن نام‌های میزبان مضر ترکیب می‌کند. این فرآیند نه تنها از رایانه‌ها، دستگاه‌های تلفن همراه و سیستم‌های اینترنت اشیا در برابر مجموعه‌ای از تهدیدات مانند بدافزارها، فیشینگ، جاسوس‌افزارها و بات‌نت‌ها محافظت می‌کند و از حریم خصوصی اطمینان می‌دهد، بلکه عملکرد را نیز بهینه می‌کند.

انسداد تهدید Quad9 توسط اطلاعات تهدید IP جنایی تقویت شده است

چهار 9 یک پلت فرم رایگان anycast DNS است که حفاظت های امنیتی قوی و ضمانت های حفظ حریم خصوصی را ارائه می دهد که با قوانین سختگیرانه حفاظت از داده سوئیس و GDPR مطابقت دارد.