پشتیبانی CraftCMS AVIF | avif.io ✨

CraftCMS چیست؟

سیستم مدیریت محتوای Craft توسط Pixel & Tonic در سال 2013 ایجاد شد. این نرم افزار به کاربران اجازه می دهد محتوای دیجیتال ایجاد و ویرایش کنند. Craft یک لوح خالی برای کار کاربران ارائه می دهد. سیستم مدیریت محتوای کرافت بستری برای توسعه وب سایت های سفارشی است. در انتخاب CMS گزینه های زیادی دارید، اما Craft CMS یک صفحه خالی ارائه می دهد که محتوای شما را در اولویت قرار می دهد. پلت فرم Craft CMS به توسعه دهندگان و نویسندگان محتوا یک تجربه منعطف و متناسب را ارائه می دهد.

با Craft، یک سیستم مدیریت محتوای انعطاف‌پذیر و کاربرپسند در وب یا هر جای دیگری، تجربه‌های دیجیتال سفارشی ایجاد کنید. یک کنترل پنل بصری و کاربرپسند از ایجاد محتوا و کارهای اداری پشتیبانی می کند. یک GraphQL API نیز ارائه شده است که به طور خودکار تولید می شود و می تواند برای توسعه برنامه های بدون هد استفاده شود. با یک فروشگاه افزونه داخلی، به صدها افزونه رایگان و تجاری دسترسی دارید، که می‌توانند بر اساس نیازهای شما سفارشی شوند و در عین حال چارچوبی قوی برای توسعه ماژول و افزونه حفظ کنید.

پشتیبانی از CraftCMS AVIF

AVIF توسط CraftCMS پشتیبانی نمی شود. راه حل را می توان در افزونه ها یافت. Imager X یک پلاگین Craft برای انجام تبدیل، بهینه سازی و دستکاری تصویر است. Imager X عملکردهایی را انجام می دهد که توسط عملکرد داخلی انجام می شود. از جمله فرمت های پشتیبانی شده WebP، AVIF، JPEG XL و فرمت های قدیمی هستند که می توانند از طریق بهینه سازهایی مانند mozjpeg بهینه شوند. این یک افزونه تجاری است که می توان آن را از طریق فروشگاه پلاگین Craft با قیمت 50 دلار خریداری کرد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  پشتیبانی از Google Images AVIF | avif.io ✨