cPanel و پروتکل انتقال پرونده

تصویر
اخبار فناوری عکس پروفایل هکر ظهر استرالیا

@اخبار فناوریاخبار فناوری استرالیا

نویسنده اطلاعات اخبار فناوری استرالیا. من بیش از 25 سال در صنعت فناوری کار کرده ام.

cPanel چیست؟ اگر در میزبانی وب تازه کار هستید ، این مقاله به شما اطلاعاتی در مورد cPanel می دهد. این به عنوان مدیر میزبانی وب نیز شناخته می شود. cPanel یک نرم افزار کنترل پنل میزبانی وب منبع باز است که توسط cPanel، LLC تولید شده است. این ابزار ساده اتوماسیون و یک رابط کاربری گرافیکی را ارائه می دهد که به طور خاص برای تسهیل روند میزبانی وب سایت طراحی شده است.

cPanel بستری ایده آل برای میزبانی چندین دامنه است. با cPanel می توانید دامنه های خود را از یک نقطه مدیریت کنید. مهمترین ویژگی cPanel مدیر پرونده است که به شما امکان می دهد حسابهای FTP ، پایگاه داده MySQL و موارد دیگر را مدیریت کنید. همچنین به شما امکان می دهد در صورت لزوم به راحتی داده های خود را تغییر داده یا حذف کنید.

با استفاده از ابزار مدیریت فایل می توانید لیست دامنه خود را با cPanel نیز مدیریت کنید. یک مدیر فایل در cPanel به شما امکان می دهد تا پرونده ها را از سرورهای خود به میزبان وب خود بکشید و رها کنید. همچنین می توانید از FTP خود پیش نمایش تصاویر را بارگیری کرده و فایل ها را بارگیری کنید. یکی دیگر از ویژگی های عالی cPanel ابزار بررسی استفاده از دیسک است. با استفاده از این ابزار می توانید به طور جزئی ببینید وب سایت شما در حال حاضر از چه میزان فضای استفاده می کند و در آینده از فضای بیشتری استفاده می کند.

یکی از بهترین ها…

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  چگونه امنیت دیجیتال خود را در حین کار از راه دور تقویت کنیم: 10 مرحله ساده