COVID-19 همه گیر بر راه حل های پرداخت مصرف کننده تأثیر می گذارد

عکس پروفایل نویسنده

@اولیوااولیوا مارک

اولیوا مارک خواننده طولانی مدت مقالات فناوری است و عاشق خواندن و نوشتن اخبار فناوری است.

همه گیر جهانی COVID-19 تعدادی نوآوری جدید را در بخش پرداخت آورده است. حتی کسانی که در آغاز تصویب این تغییرات خیلی مشتاق نبودند ، اکنون از ابزارهای مدرن دیجیتال برای ساده سازی معاملات آنلاین استفاده می کنند. پرداخت های بدون نقد و بدون تماس به یک امر عادی جدید تبدیل شده است.

با توسعه سریع فناوری پرداخت ، موسسات بانکی و مالی از ابزارهایی استفاده می کنند که معاملات بدون پول را تسهیل می کنند. افزایش تقاضای مشتری ، سیستم های پرداخت را متحول کرده است. مشتریان نه تنها انتظار یک تجربه یکپارچه از معاملات دیجیتال را دارند ، بلکه گزینه های شخصی سازی و شخصی سازی پرداخت را می خواهند.

نه تنها شرکت های بزرگ ، بلکه خرده فروشان و سازمان ها نیز سیستم های پرداخت دیجیتال را پیاده سازی کرده اند. این امر باعث شده است که مشتریان بدون پرداخت مجبور به ترک خانه خود ، پرداخت دیجیتالی را بسیار آسان کنند. بیایید روندهای برتر پرداخت را که در سال 2021 مشاهده خواهیم کرد بررسی کنیم.

1. سریعتر از معاملات همیشه

اگر بسیاری از مشتری ها فرآیند پرداخت را زمانبر و پیچیده می دانند ، از گاری خود صرف نظر می کنند. مشتریان خواستار معاملات سریع و مطمئن هستند. آنها نمی خواهند برای تکمیل خرید خود به زنجیره ای از صفحات مختلف هدایت شوند ….