Courier API Clip Despatch را به لیگ برتر شرکت های نرم افزاری وارد می کند

عکس پروفایل نویسنده

@despatchcloudارسال ابر

چند منظوره حمل و نقل ، سفارش و نرم افزار مدیریت سهام

شرکت نرم افزاری مستقر در یورکشایر Despatch Cloud Ltd قصد دارد با راه اندازی سرویس جدید این هفته ، Courier API ، موفقیت فعلی خود را افزایش دهد و هدف اصلی آن استفاده از برخی از غول های بین المللی نرم افزار مدیریت حمل و نقل است.

مدیر فنی و بنیانگذار Despatch Cloud ، متیو دون موارد زیر را بیان کرد: “شرکت ها به دنبال راه حل های مقاوم و مقاوم برای زیرساخت های مهم تجارت الکترونیکی خود هستند و فناوری سبک جدید Courier API مورد توجه قرار گرفته است. فناوری ما قطعاً برای ما یک مزیت تجاری است” .

API پیک اجازه می دهد تا شرکت های تجارت الکترونیک و فروشندگان پیک از طریق Application Programming Interface (API) خود به تعداد زیادی پیک وصل شوند ، پروتکلی که به شرکت ها امکان می دهد به طرحی امن و کنترل شده به طیف وسیعی از خدمات داده های شرکت دیگر دسترسی داشته باشند. API پیک به مشتریان این امکان را می دهد تا به همه پیک های پشتیبانی شده و خدمات آنها از طریق یک رابط واحد دسترسی داشته باشند که به عنوان بخشی از سرویس پشتیبانی ، نظارت و به روز می شود.

هدف اصلی آن شرکتهای بزرگ تجارت الکترونیکی و شرکتهایی است که بسته های خود را از طرف شبکه های اصلی پیک جمع می کنند ، API پیک می تواند به صرفه جویی در هزینه های قابل توجهی برای شرکت ها کمک کند در حالی که …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور