Cost هزینه یک وب سایت بد

عکس پروفایل نویسنده

@dylanalbertazziدیلن آلبرتزی

من دیلن هستم ، یک مهندس ابر من از سابقه خود در فناوری برای به اشتراک گذاشتن فناوری که باعث رشد مشاغل می شود استفاده می کنم.

بیش از 2 میلیارد وب سایت در جهان وجود دارد. با خواندن این مطلب ، صدها وب سایت جدید در اینترنت خواهند بود. با رقابت بسیار زیاد ، روزهای ایجاد یک وب سایت و کسب و کار خودکار را پشت سر گذاشته ایم.

https://www.youtube.com/watch؟v=ejzunV1PqW4

این مقاله یک نمای کلی از اهمیت داشتن یک وب سایت خوب در صورت مشاغل کوچک است. هزینه وجود دارد ، اما می تواند مهمترین سرمایه گذاری شما در تجارت شما باشد.

سلام ، من دیلن هستم و بیش از شش سال است که برای کسب و کارهای کوچک وب سایت درست می کنم.

? داشتن وب سایت مانند داشتن اتومبیل است. شما چیزی رو گرفتید که قیمت ش رو پرداخت کردید. همچنین ، اگر شما مثل من هستید و خیلی از اتومبیل ها نمی دانید ، رفتن به مغازه ترسناک است زیرا من تصور نمی کنم اگر از من جدا شود. وقتی 16 ساله بودم تصادف کردم. همه ما خوب بودیم ، با ماشین من اینطور نبود. این زیباترین اتومبیلی بود که دیده ام. سوبارو فارستر آبی ، نسخه لوبیای LL 2007. از زمانی که کمک هزینه دریافت کردم ، پس انداز کرده ام.

داستان طولانی کوتاه ، شش ماه بعد از دریافت آن ، موتورم را درست داخل تخت کامیون همسر مربی بیس بال قدیمی ام کار کردم. درست است ، احتمال چیست؟ بدترین…

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور