COOP مسیرهای شغلی جدیدی را برای فارغ التحصیلان نسل اول الهام می بخشد

من به عنوان تنها فرزند والدین مهاجر در شهر کوچکی در شمال کالیفرنیا بزرگ شدم. من اولین نفری در خانواده ام بودم که از یک دانشگاه چهار ساله در آمریکا فارغ التحصیل شدم. فارغ التحصیلی نقطه عطف بزرگی برای من و خانواده ام بود، اما من منابع یا تجربیات خانوادگی برای فکر کردن به حرفه ام را نداشتم.

من احساس می‌کردم که به سمت بازاریابی به‌عنوان راهی برای برقراری ارتباط و ایجاد روابط از طریق داستان‌گویی جذب شده‌ام، اما هیچ‌کس از خانواده‌ام در این زمینه تجربه نداشت. به عنوان یک آمریکایی فیلیپینی نسل اول، تبلیغات، بیلبوردها و مجلات هرگز افرادی را نشان نمی دادند که شبیه من بودند.

من در نهایت مدرک پرستاری را به پایان رساندم و به مدت چهار سال به عنوان پرستار مدرسه کار کردم. با این حال، در طول همه گیری COVID-19. تصمیم گرفتم شغل خود را تغییر دهم و آنچه را که در دوران رشد برایم جالب بود، مرور کنم: بازاریابی. در همان زمان، من همچنین در مورد COOP، یک سازمان غیرانتفاعی که هدف آن رسیدگی به کمبود اشتغال برای گروه متنوعی از فارغ‌التحصیلان نسل اول دانشگاهی با آموزش آنها در سه مسیر است، یاد گرفتم: بازاریابی دیجیتال، تجزیه و تحلیل داده‌ها و خدمات مالی.

من در مسیر بازاریابی دیجیتال درخواست دادم و COOP من را در یک گروه 12 نفره قرار داد، جایی که بیش از 200 ساعت آموزش دقیق بازاریابی دیجیتال در Google Ads، SEO و SEM به رهبری کاپیتان‌های گروه COOP دریافت کردم که در حال حاضر در شرکت‌های برتر در این کشور شغل دارند. صنعت. COOP از من پشتیبانی و ابزارهایی را که برای شروع حرفه جدیدم نیاز داشتم، ارائه کرد.

پس از فارغ‌التحصیلی از COOP، در یک رویداد استعدادیابی با حمایت گوگل و COOP شرکت کردم، جایی که مصاحبه کردم و توسط یک آژانس بازاریابی دیجیتال استخدام شدم.

COOP زندگی من را تغییر داد، و من اکنون در نقشی هستم که در آن به جوامع مختلف، از جمله آمریکایی های آسیایی-آمریکایی بازاریابی می کنم. من مفتخرم که در حصول اطمینان از اینکه بازاریابی ما نماینده افرادی مانند من است، نقشی ایفا می کنم.

COOP و Google’s Talent Match به من نشان داده اند که ریسک کردن و باور به خود مهم است، حتی اگر به معنای تغییر حرفه یا پیگیری علایق خود باشد. با سخت کوشی و اراده، شما این قدرت را دارید که داستان خود را شکل دهید.

شرکت‌های نیویورک، پنسیلوانیا و نیوجرسی می‌توانند برای رویداد مسابقه استعدادهای آینده در 7 دسامبر ثبت‌نام کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد COOP، وب سایت آنها را کاوش کنید.