نحوه کنترل دستگاه های Google Home در صفحه قفل Pixel

اندروید 13 بهبودی را در اندروید 12 ارائه کرده است که به شما امکان می دهد دستگاه های Google Home را از میانبر صفحه قفل پیکسل بدون باز کردن قفل گوشی خود کنترل کنید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

برای تغییر نحوه کنترل دستگاه‌های Pixel، باید یک کلید را در تنظیمات تغییر دهید. این ویژگی به طور پیش فرض روشن نیست و به نظر می رسد در تنظیمات بسیار پنهان است. حتی با وجود این موضوع، این یکی از ساده‌ترین تنظیمات برای روشن کردن پیکسل است. در اینجا نحوه اجازه دادن به Pixel برای کنترل دستگاه ها مستقیماً از صفحه قفل آورده شده است.

  1. در Google Pixel خود، به تنظیمات با دوبار کشیدن انگشت به پایین و ضربه زدن روی چرخ دنده تنظیمات.
  2. از آنجا ضربه بزنید نمایش دادن.
  3. اصابت صفحه قفل.
  4. روشن کنید کنترل از دستگاه قفل شده.

خودشه! اکنون می توانید چراغ ها را روشن کنید، جاروبرقی هوشمند خود را راه اندازی کنید و حتی دما را مستقیماً از صفحه قفل خود تغییر دهید. دیگر نیازی به وارد کردن اثر انگشت نیست.

از طرف دیگر، می‌توانید از دستیار Google بخواهید چراغ‌ها و دستگاه‌های خاصی را از صفحه قفل روشن کند. این ممکن است برای برخی گزینه ساده تر باشد زیرا به هیچ وجه نیازی به تعامل با تلفن ندارد.

در ابتدا، میانبر Google Home در اندروید 12 معرفی شد. به خودی خود – حتی با قفل شدن این ویژگی – میانبر Google Home یک افزوده جدید فوق العاده به صفحه قفل پیکسل بود. این بدان معناست که می‌توانید بلافاصله به کنترل‌های Home خود بدون نیاز به باز کردن برنامه و پیمایش در میان ده‌ها دستگاه دسترسی داشته باشید. میانبر کنترل Google Home همچنین با یک کاشی تنظیمات سریع جدید همراه بود که شما را به کنترل های از پیش تعیین شده دستگاهی که تنظیم کرده اید می رساند.

مطالب پیشنهادی  فیس بوک به کاربران اجازه می دهد افرادی را که می توانند در مورد ارسال های خود نظر دهند محدود کنند

تا قبل از این نسخه جدید سیستم عامل، نمی‌توانستید دستگاه‌های Google Home خود را بدون عبور از صفحه قفل Google Pixel کنترل کنید. در حالی که ممکن است این یک راه عالی برای انجام آن به نظر برسد، اما اگر بخواهید برخی از چراغ ها را خیلی سریع روشن کنید، ثابت شد که قفل کردن خسته کننده است. اکنون، شما این امکان را دارید که به تلفن خود اجازه دهید بدون پین یا اثر انگشت، نورها را کنترل کند.

در مجموع، این تنظیم پنهان اضافه شده به Android 13 یک تغییر بازی برای نحوه دسترسی شما به کنترل‌های Google Home از صفحه قفل Pixel است. در حالی که این ویژگی قبلاً از نظر مفهومی عالی بود، اکنون کمی جلوه‌گرتر شده و استفاده از آن با عجله بسیار آسان‌تر است.

اطلاعات بیشتر در مورد اندروید 13:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور