به حمایت خود از اروپای امن‌تر ادامه می‌دهیم

در گفتگوهای ما با تصمیم‌گیرندگان و شرکای اروپایی در سال‌های اخیر، امنیت سایبری یک موضوع تقریباً ثابت گفتگو بوده است. حملات سایبری جهانی در سال 2022 نزدیک به 40 درصد افزایش یافته است و ما انتظار داریم که این روندها در سال های آینده به رشد خود ادامه دهند. در سال پس از جنگ در اوکراین، حملات فیشینگ با حمایت روسیه علیه مردم اوکراین بیش از سه برابر و علیه مردم کشورهای ناتو چهار برابر شد.

علاوه بر اقدام علیه این تلاش‌ها و محافظت از افراد و سازمان‌ها در سراسر جهان، بخش کلیدی پاسخ ما به این تهدیدات رو به رشد افزایش مهارت‌های امنیت سایبری مردم و مشاغل در سراسر اروپا است.

طبق اعلام اتحادیه اروپا، کمبود متخصصان امنیت سایبری در اتحادیه اروپا در سال 2022 به 500000 نفر رسید. در تحقیقات خود ما که در اوایل سال جاری منتشر شد، 46 درصد از SME ها گفتند که به دلیل کمبود متخصصان واجد شرایط، قادر به استخدام کارکنان امنیت سایبری نبوده اند. هزینه استخدام آنها، یا اینکه SME ها محل کار جذابی برای کارشناسان سایبری نیستند. و فشار همچنان ادامه دارد، زیرا 43 درصد از این شرکت های کوچک و متوسط ​​به ما گفتند که در 24 ماه گذشته یک حمله سایبری را تجربه کرده اند.

ایجاد انعطاف‌پذیری امنیت سایبری از طریق مهارت‌ها

به همین دلیل است که به عنوان بخشی از تعهد گسترده‌تر خود به پیشرفت امنیت سایبری در سطح جهانی و کمک به ایجاد نیروی کار قوی در اروپا، راه‌اندازی گواهینامه جدید امنیت سایبری Google را اعلام می‌کنیم.

مطالب پیشنهادی  9 روشی که هوش مصنوعی می تواند با فرهنگ تعامل داشته باشد

این برنامه آموزشی آنلاین که توسط کارشناسان گوگل با چندین دهه تجربه طراحی شده است، به آماده سازی فراگیران برای مشاغل سطح پایه در امنیت سایبری در کمتر از شش ماه، بدون نیاز به تجربه مرتبط کمک می کند، فرصت های بیشتری برای افراد ایجاد می کند و به پر کردن تعداد روزافزون مشاغل کمک می کند. نقش های سایبری

این گواهی مبتنی بر موفقیت برنامه گواهی‌های شغلی گسترده‌تر ما است: آموزش آنلاین انعطاف‌پذیر، کم‌هزینه، شناخت محصول، طراحی شده برای کمک به افراد برای آماده شدن برای مشاغل در زمینه‌های با رشد بالا مانند تجزیه و تحلیل داده، بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیک و موارد دیگر.

گواهی‌های شغلی Google در حال حاضر تأثیر واقعی دارند، با نزدیک به 50000 فارغ‌التحصیل* در اتحادیه اروپا، و بیش از 80 درصد از فارغ‌التحصیلان** تأثیر مثبت شغلی، مانند شغل جدید، دستمزد بالاتر یا ترفیع را طی شش ماه پس از آن گزارش کرده‌اند. تکمیل.

و برای کمک به مردم در تکمیل این دوره ها، Google.org “بازوی بشردوستانه Google” بورسیه هایی را به زبان آموزان آسیب پذیر از طریق کمک هزینه به INCO، که از سازمان های غیردولتی در سراسر اروپا حمایت می کند، ارائه کرده است. تاکنون 21000 یادگیرنده که با موانع سیستماتیک برای فرصت‌های یادگیری مواجه هستند، گواهی‌های شغلی را از طریق برنامه کار در فناوری INCO با کمک یک سیستم پشتیبانی مناسب که می‌تواند شامل مراقبت از کودک، پشتیبانی زبان یا راهنمایی باشد، با موفقیت تکمیل کرده‌اند.

گسترش فرصت برای همه

برای کمک به حصول اطمینان از خط لوله استعدادهای متنوع برای بخش امنیت سایبری در اروپا، Google.org تعدادی برنامه را در طول سال به عنوان بخشی از صندوق جدید امنیت سایبری اروپا اجرا خواهد کرد.

مطالب پیشنهادی  چهار راه برای به اشتراک گذاشتن ارزش های خود با خریداران

اولین ابتکار صندوق جدید بر افزایش تعداد زنان متخصص در این بخش متمرکز خواهد بود. از طریق مجموع 1 میلیون دلار کمک مالی به INCO و Women4Cyber، آنها به 1000 زن با زمینه های اجتماعی-اقتصادی پایین در سراسر اروپا بورسیه تحصیلی ارائه می دهند تا گواهی امنیت سایبری را به صورت رایگان دریافت کنند. آنها همچنین در کل سفر آموزشی، از جمله مربیگری، گروه‌های همتا به همتا و آماده‌سازی مصاحبه شغلی، پشتیبانی کاملی را ارائه می‌کنند.

ادامه سرمایه گذاری در اکوسیستم

اینها آخرین تلاش‌های ما برای ایجاد انعطاف‌پذیری امنیت سایبری در سراسر اکوسیستم اروپا هستند. به‌عنوان بخشی از برنامه‌های Grow with Google، آموزش‌های اختصاصی را ایجاد کردیم که به ۱۹ زبان در دسترس است تا به مالکان SME کمک کنیم مهارت‌های امنیت سایبری خود را تقویت کنند. ما با دولت‌ها، کارشناسان صنعت و سازمان‌های محلی همکاری نزدیک داریم تا بفهمیم بیشترین نیازها کجاست و آموزش‌های خود را برای برآورده کردن آنها تنظیم می‌کنیم. به عنوان مثال در اسپانیا، ما با BBVA، Women4Cyber ​​و اتاق بازرگانی محلی برای ارائه کارگاه‌های آموزشی به SMEها، حمایت از صاحبان شرکت‌ها برای محافظت از کسب و کار خود و آموزش کارکنان، شریک شده‌ایم.

ما اخیرا اولین شرکت کنندگان در آکادمی رشد استارتاپ های گوگل را معرفی کردیم: امنیت سایبری. علاوه بر سه ماه برنامه‌نویسی و کارگاه‌های آموزشی عملی، این گروه به جلسات مشاوره با کارشناسان Google دسترسی خواهد داشت، می‌تواند از همکاری ما با شرکای بخش دولتی و خصوصی بهره‌مند شود و از طریق جدیدترین مرکز مهندسی ایمنی Google ما که بعداً افتتاح می‌شود، ارتباط برقرار کند. سال در مالاگا، اسپانیا.

مطالب پیشنهادی  برای صندوق بنیانگذاران سیاه‌پوست و لاتین استارت‌آپ‌های Google برای استارت‌آپ‌ها درخواست دهید

همانطور که تجارت بیشتر به صورت دیجیتالی انجام می شود، طبیعتاً ماهیت پشتیبانی و مهارت های ارائه شده باید تکامل یابد تا منعکس کننده چالش های فزاینده در امنیت سایبری و نیاز به ایجاد انعطاف پذیری سایبری برای ایجاد دنیای امن تر برای همه باشد.

* فارغ التحصیلان تمام دوران در اتحادیه اروپا (27)، 2018-2023
** بر اساس نظرسنجی فارغ التحصیلان برنامه، اتحادیه اروپا (27)، 2022).

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور