به‌روزرسانی‌های مصرف‌کننده سلامت Google

Health یک تلاش گسترده شرکت در گوگل است. دسترسی جهانی محصولات، خدمات و پلتفرم‌های ما – همراه با فناوری‌های پیشرفته هوش مصنوعی ما – راهی برای کمک به میلیاردها نفر برای داشتن زندگی سالم‌تر فراهم می‌کند.

مردم صدها میلیون بار در روز با سؤالات مربوط به سلامت به Google مراجعه می کنند. آنها همچنین به YouTube روی می‌آورند، جایی که ویدیوهای مربوط به شرایط سلامتی در سال 2021 بیش از 110 میلیارد بار در سراسر جهان مشاهده شده است. علاوه بر این، مردم می‌خواهند اطلاعات شخصی‌تری درباره سلامت خود از طریق ابزارهای پوشیدنی و سایر دستگاه‌های تلفن همراه داشته باشند.

امروز در رویداد سالانه Google Health، The Check Up، به‌روزرسانی‌هایی را به اشتراک گذاشتیم که چگونه اطلاعات بهداشتی با کیفیت بالا را برای افراد بیشتری ارائه می‌کنیم، از مصرف‌کنندگان در سفر سلامتشان حمایت می‌کنیم، دسترسی به بینش‌های سلامت شخصی را افزایش می‌دهیم، و راه‌های جدیدی را ایجاد می‌کنیم. پزشکان برای ادامه تحصیل

اطلاعات به عنوان یک عامل تعیین کننده سلامت

در هر کجای دنیا که باشید، دسترسی به اطلاعات یک عامل تعیین کننده حیاتی برای سلامت و رفاه شما است.

در حال حاضر، جستجوی Google یافتن اطلاعات مفید درباره سؤالات متداول در برنامه‌های مزایای ایالات متحده، مانند Medicaid و Medicare را آسان‌تر می‌کند. ما همچنین به مردم کمک می‌کنیم تا قرارهای درمانی موجود را پیدا کنند و نشان دهیم که کدام نوع از ارائه‌دهندگان بیمه را می‌پذیرند.

امروز، ما در حال گسترش این کار هستیم تا مطمئن شویم مردم می توانند مراقبت مناسب را در زمان مناسب پیدا کنند. در ایالات متحده، میلیون ها نفر در طول همه گیری برای Medicaid ثبت نام کردند. در آن زمان، الزام ثبت نام مجدد هر سال متوقف شد، اما این مکث در 31 مارس به پایان می رسد. اگر افراد موفق به ثبت نام مجدد نشوند، پوشش مراقبت های بهداشتی خود را از دست خواهند داد. برای کمک به حمایت از افراد در طول این انتقال، یافتن اطلاعات ثبت‌نام مجدد Medicaid را در جستجو آسان‌تر می‌کنیم.

مطالب پیشنهادی  منطقه غیرنظامی کره را از طریق تاریخ، طبیعت و هنر آن کاوش کنید

همه نیاز به مراقبت دارند، چه تحت پوشش باشند، چه بیمه نشده باشند و چه تحت بیمه باشند. برای کمک در این لحظات، به زودی می توانید ارائه دهندگانی را ببینید که به عنوان مراکز بهداشتی اجتماعی معرفی می شوند که خدمات رایگان یا کم هزینه را ارائه می دهند.

ما همچنین از تکنیک‌های جدیدی استفاده می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که افراد را با اطلاعات به‌روز و با کیفیت بالا به هم متصل می‌کنیم. فناوری هوش مصنوعی مکالمه Duplex ما از صدها هزار ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی در ایالات متحده خواسته است تا اطلاعات خود را در جستجوی Google تأیید کنند. و ما از Duplex برای بررسی اینکه آیا ارائه دهندگان برنامه های خاص Medicaid را در ایالت خود می پذیرند یا خیر استفاده کرده ایم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور