چگونه در هفته آموزش علوم کامپیوتر 2023 شرکت کنیم

هر سال، Google از هفته کد اروپا و هفته آموزش علوم رایانه (CSEdWeek) حمایت می‌کند، طرح‌هایی که دانش‌آموزان را برای یادگیری علوم رایانه (CS) ترغیب می‌کند و جهان را تشویق می‌کند تا از برابری حمایت کند. وقتی نوبت به فرصتی برای دنبال کردن علوم کامپیوتر می‌رسد، گروه‌های کم‌نمایش هنوز با چالش‌های بیشتری روبرو هستند. در حالی که فناوری پتانسیل بهبود زندگی همه را دارد، مزایای این پیشرفت ها به طور مساوی توزیع نشده است. نظام اساسی که فرصت های اقتصادی را باز می کند آموزش است. Google وظیفه خود را انجام می دهد تا مطمئن شود فرصت برای همه است و ما از شما دعوت می کنیم به ما بپیوندید.

CSEdWeek امسال از 4 تا 10 دسامبر برگزار می شود، درگیر شوید و دانش آموزان خود را برای یادگیری مهارت های جدید الهام بخشید و شاید حتی یک مسیر شغلی هیجان انگیز را از طریق تعدادی فرصت کشف کنید:

CSEdWeek بر تلاش‌های ما برای ارتقای فرصت‌های CS برای همه در طول هفته کد اروپا (7 تا 22 اکتبر) استوار است، زمانی که معلمان، دانش‌آموزان، داوطلبان Google و سیاست‌گذاران گرد هم آمدند تا به کاهش شکاف برابری در چندین کشور اروپایی کمک کنند. در اینجا برخی از نکات برجسته وجود دارد:

  • توسعه حرفه ای از معلمان، برای معلمان. در مشارکت با European Schoolnet، 12 مربی از 9 کشور اروپایی برای میزبانی آموزش برای 450 معلم تجهیز شدند، که در طی آن آنها شیوه ها و ابزارهای آموزشی نوآورانه را به اشتراک گذاشتند تا دانش آموزان و دانش آموزان را برای آزمایش فناوری و توسعه مهارت ها و شایستگی های دیجیتالی تشویق کنند.
  • شش رویدادهای هکاتون برای صدها دانش آموز دانش آموزان از خلاقیت، حل مسئله و همکاری برای مقابله با وظایف برنامه نویسی و سایر چالش های فناوری استفاده کردند. متخصصان صنعت از جمله چندین داوطلب Google به تیم‌ها پیوستند.
  • الهام از متخصصان علوم کامپیوتر. تا به امروز، 43 داوطلب Google از Experts Go Back to School حمایت کرده‌اند، کمپینی که گفتگوهای شغلی و فعالیت‌های مشترک را به مدارس سراسر اروپا می‌آورد. این یک ابتکار در تمام طول سال است، بنابراین کلاس شما همچنان می تواند در آن شرکت کند.
مطالب پیشنهادی  انعطاف پذیری بیشتر برای کمک به ناشران برای بهینه سازی درآمد برنامه

فرصت برای همه یک شبه اتفاق نمی‌افتد، اما هر لحظه که یک دانش‌آموز جدید CS و مهارت‌های محاسباتی را کشف می‌کند، برای همه برنده است.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور