باز کردن پتانسیل این هفته آموزش علوم کامپیوتر

هنوز می توانم معلم علوم کامپیوتر را به یاد بیاورم که دنیای جدیدی را به روی من گشود. آقای گیلکی من را در مسیر حرفه ای من در فناوری شروع کرد و حتی به من کمک کرد تا وارد برنامه های تابستانی شوم تا بیشتر در معرض علوم کامپیوتر قرار بگیرم. مربیگری او این است که چرا من امروز به آموزش فناوری بسیار علاقه مند هستم — و اینکه چگونه در نهایت ابتکارات آموزشی و توسعه را در Google رهبری کردم.

هفته آموزش علوم کامپیوتر (CSEdWeek)، که از 5 تا 11 دسامبر برگزار می شود، یک فراخوان سالانه برای اقدام برای عدالت در آموزش علوم کامپیوتر است. اگرچه تعداد دانش‌آموزان سیاه‌پوست، لاتین تبار، بومی و دختری که در آزمون‌های علوم رایانه (AP CS) شرکت می‌کنند در سال‌های اخیر افزایش یافته است، هنوز هم تنها 53 درصد از دبیرستان‌های ایالات متحده دوره‌های CS را ارائه می‌دهند و گروه‌های به حاشیه رانده شده تاریخی همچنان در آموزش CS حضور ندارند. , حرفه ها و رهبری .

راه درازی در پیش داریم تا همه دانش آموزان فرصت های مشابهی را در CS دریافت کنند. به همین دلیل است که در این هفته CSEd، ما هر دو جشن می‌گیریم که چقدر پیشرفت کرده‌ایم، و دوباره به کار پیش رو متعهد می‌شویم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  ایجاد رشد پایدار برای اقتصاد دیجیتال آسیای جنوب شرقی