شرکت هایی که از هوش مصنوعی Google Cloud استفاده می کنند

هزاران نفر این هفته در سانفرانسیسکو گرد هم آمدند تا در مورد جدیدترین به‌روزرسانی‌ها و فناوری‌ها در Google Cloud Next 2023 بیاموزند. پیشرفت‌های ما در هوش مصنوعی تمرکز اصلی بود، به‌ویژه اینکه چگونه با سایر شرکت‌ها کار می‌کنیم تا فناوری هوش مصنوعی را به دنیای واقعی وارد کنیم.

در اینجا آمده است که چگونه شرکت‌ها در سراسر جهان از خدمات هوش مصنوعی Google Cloud برای پیشبرد کسب‌وکار خود استفاده می‌کنند – چه به مشتریان کمک کند مسیرهای رانندگی را دریافت کنند، برای تعطیلات برنامه‌ریزی کنند یا حتی پنکیک سفارش دهند.

جنرال موتورز

اگر گم شده اید یا فقط در مورد ماشین خود سوالی دارید، هوش مصنوعی می تواند کمک کند. جنرال موتورز از فناوری هوش مصنوعی مکالمه Google Cloud، Dialogflow، برای دستیار مجازی OnStar Interactive Virtual Assistant (IVA) خود که سال گذشته راه اندازی شد، استفاده کرده است. IVA به اعضای OnStar به سؤالات متداول پاسخ می دهد و همچنین به راهنمایی های گام به گام کمک می کند. همچنین پرس و جوهای جدی تر، مانند گزارش دادن موارد اضطراری، را به مشاوران آموزش دیده ویژه هدایت می کند. به لطف Dialogflow، IVA OnStar اکنون به بیش از 1 میلیون سؤال مشتری در ماه در ایالات متحده و کانادا رسیدگی می کند.

امیدوارم

آیا یک دسته کوتاه از پنکیک از IHOP سفارش می دهید؟ اگر شما مانند 20 درصد از مشتریان رستوران هستید، احتمالاً آن سفارش را به صورت آنلاین انجام می دهید و به لطف Google Cloud AI، وب سایت IHOP می تواند به توصیه یک غذای جانبی یا هر چیز دیگری کمک کند. هنگامی که به سیستم سفارش آنلاین IHOP وارد می شوید، راه حل هوش مصنوعی توصیه های Google Cloud به رستوران کمک می کند تا توصیه های شخصی را بر اساس آنچه در گذشته سفارش داده اید، آیتم های منوی جدید، یا تبلیغات فعلی برای مثال، اگر قبلاً غذای تند سفارش داده‌اید، فناوری IHOP ممکن است غذاهایی مانند Poblano Eggs Benedict را توصیه کند.

مطالب پیشنهادی  چگونه یک کتاب دیجیتال منجر به کشف مهم COVID-19 شد

شش پرچم

به زودی، هوش مصنوعی Google به شما کمک می‌کند تصمیم بگیرید که در سفر بعدی خود به شهربازی Six Flags ابتدا کدام ترن هوایی را سوار کنید. اگر برنامه Six Flags را که توسط Google Cloud’s Vertex AI Conversation پشتیبانی می‌شود دانلود کنید، یک دستیار مجازی می‌تواند به شما کمک کند تا توصیه‌های شخصی‌سازی شده برای برنامه‌ریزی روز خود در پارک ایجاد کنید. و اگر از وب‌سایت Six Flags بازدید می‌کنید، هوش مصنوعی Google Cloud می‌تواند به پاسخ سریع سؤالات شما کمک کند، بدون اینکه منتظر یک نماینده خدمات مشتری باشید.

وندی

با چیزبرگرتان سیب زمینی سرخ کرده می خواهید؟ دفعه بعد که درایو را فشار می دهید، ممکن است این را به یک ربات چت بگویید. همانطور که در Google I/O در ماه مه امسال اعلام شد، Wendy’s در حال کار با فناوری‌های هوش مصنوعی Google Cloud از جمله Vertex AI است تا روش جدیدی برای سفارش غذای بعدی شما آزمایش کند. سیستم سفارش FreshAI Wendy به شما امکان می‌دهد با یک ربات چت صحبت کنید تا سؤالات ساده‌ای بپرسید و سفارش خود را به آنها بدهید. FreshAI همچنین زمانی را تفسیر می کند که سفارش شما کاملاً دقیق نباشد، بنابراین اگر یک میلک شیک شکلاتی سفارش دهید، متوجه می شود که منظور شما یک Frosty است.

FOX Sports

FOX Sports به تازگی اعلام کرده است که با Google Cloud همکاری می کند تا از آرشیوهای گسترده خود حداکثر استفاده را ببرد. از طریق Vertex AI Vision، آن‌ها اکنون می‌توانند سریع‌تر ویدیو و تصاویر زنده وارد کنند، میلیون‌ها ساعت فیلم از تفسیر و پوشش بازی‌ها را تجزیه و تحلیل کنند و فیلم‌های سفارشی را با هم برای پخش، رسانه‌های اجتماعی یا دارایی‌های بازاریابی ویرایش کنند. این باعث می شود حلقه هایلایت ورزشکار مورد علاقه شما حتی بهتر شود.

مطالب پیشنهادی  با برندگان جوایز ابتکار تحقیقات عدالت سلامت ما آشنا شوید

استی لادر

شرکت جهانی زیبایی Estée Lauder (ELC) اعلام کرد که قصد دارد از هوش مصنوعی مولد Google Cloud در سراسر سایت های برند ELC استفاده کند. ELC که اولین همکار در صنعت زیبایی با Google Cloud بود، بررسی خواهد کرد که چگونه هوش مصنوعی ژنرال می تواند به آنها در درک احساسات مصرف کننده کمک کند – به علاوه تلاش های تحقیق و توسعه خود را برای ارائه محصولات جدید تقویت می کند. ژنرال هوش مصنوعی هرگز آنقدر شیک به نظر نمی رسید.

لوازم خانگی جنرال الکتریک

همه ما آنجا بوده ایم: ساعت 6:30 بعدازظهر است و شما نمی دانید چه چیزی برای شام درست کنید، به خصوص با مواد به ظاهر تصادفی در یخچال خود. اکنون هوش مصنوعی مولد می تواند به شما کمک کند یک غذای خوشمزه درست کنید. برنامه SmartHQ GE Appliances از پلتفرم هوش مصنوعی مولد Google Cloud، Vertex AI، استفاده می‌کند تا به شما در تهیه دستور العمل‌ها کمک کند و در صورت نیاز به کمک در مورد دستگاه به شما کمک کند عیب‌یابی کنید. ویژگی Flavorly AI این برنامه به شما امکان می‌دهد دسته‌بندی دستور غذا و نوع غذا را انتخاب کنید، سپس مواد اولیه و ترجیحات غذایی خود را وارد کنید. نتیجه: دستور العمل های سفارشی با مواد تشکیل دهنده، دستورالعمل ها و حتی عکس ها. بعداً در پاییز امسال، حتی شامل بررسی‌ها نیز می‌شود، بنابراین می‌توانید به دستور العمل‌هایی که دریافت می‌کنید امتیاز دهید و به بهتر شدن دستور العمل‌های بعدی کمک کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور