6 سؤالی که ممکن است درباره VPN توسط Google One داشته باشید

و برخلاف راه‌حل‌های دیگر که فقط برای ترافیک خاصی اعمال می‌شوند، دستگاهی که VPN توسط Google One اجرا می‌کند، از تمام ترافیک مرورگرها و برنامه‌هایی که هر روز استفاده می‌کنید محافظت می‌کند.

آیا وقتی به VPN متصل هستم، Google می‌تواند هر کاری را که من انجام می‌دهم ببیند؟

به بیان ساده – نه. VPN توسط Google One به گونه‌ای ساخته شده است که کمک می‌کند Google نمی‌تواند ترافیک شبکه شما را با هویت شما مرتبط کند، و ما چندین قدم برای اطمینان از این موضوع انجام می‌دهیم.

ابتدا استفاده می کنیم امضای کور برای ارائه تضمین قوی تری مبنی بر اینکه سرورهای ما هویت شما را با اتصال VPN شما مرتبط نمی کنند. دوم، ما آدرس IP یا ترافیک شبکه شما را ثبت نمی‌کنیم، که فقط «در حین پرواز» پردازش می‌شود. حداقل ورود به سیستم برای اطمینان از کیفیت خدمات وجود دارد، اما این هرگز شامل آدرس IP یا ترافیک شبکه شما نمی‌شود. سوم، ما کتابخانه‌های مشتری خود را منبع باز می‌کنیم، بنابراین کارشناسان می‌توانند نحوه عملکرد سیستم را بررسی کرده و به طور مستقل بررسی کنند. چهارم، یک شخص ثالث سیستم نهایی ما را ممیزی کرد و گزارش‌های خود را منتشر کرد تا همه آنها را بررسی کنند.

اکنون، ممکن است از خود بپرسید که به هر حال «امضای کور» چیست؟

سرورهای Google به لطف یک لایه اضافی از حریم خصوصی نسبت به فعالیت شما نابینا هستند. VPN ما بین نحوه دسترسی شما به چیزها (مثلاً از طریق حساب Google) و سرورهایی که در واقع ترافیک شما را هدایت می کنند، جدایی دقیق ایجاد می کند تا اطمینان حاصل شود که هیچ کس، حتی Google، نمی تواند ترافیک شبکه شما را با حساب یا هویت شما مرتبط کند. اینجا بیشتر بیاموزید

مطالب پیشنهادی  با بنیان‌گذاران استارت‌آپ کره‌ای که برای حیوانات خانگی و طرفداران کی‌پاپ برنامه‌سازی می‌کنند آشنا شوید

چه زمانی باید از VPN استفاده کنم؟

وقتی VPN را روشن می‌کنید و آن را روشن نگه می‌دارید بیشترین مزیت را ارائه می‌دهد، بنابراین همیشه در پس‌زمینه کار می‌کند تا شما را ایمن‌تر نگه دارد. به لطف عملکرد قابل اعتماد آن، شما حتی متوجه روشن بودن آن نخواهید شد.

با این حال، اگر ترجیح می دهید آن را روشن و خاموش کنید، لحظاتی وجود دارد که استفاده از آن بسیار مفید است، مانند کار از کافی شاپ یا اتصال به Wi-Fi فرودگاه. هنگامی که از شبکه هایی استفاده می کنید که ممکن است امنیت ضعیف تری داشته باشند یا مطمئن نیستید که امنیت چقدر قوی است، به طوری که هیچ کس دیگری نمی تواند ترافیک شما را ببیند، VPN آرامش خاطر را فراهم می کند.

چه کسی می‌تواند از VPN توسط Google One استفاده کند؟

VPN توسط Google One در حال حاضر برای همه اعضای Google One که مشترک طرح Premium 2TB در 20+ کشور هستند در دسترس است. علاوه بر این، اعضای خانواده که بخشی از گروه خانواده مشترک هستند، می‌توانند از VPN در حداکثر شش دستگاه استفاده کنند. از امروز، کاربران Pixel 7 و Pixel 7 Pro نیز بدون هزینه اضافی به VPN توسط Google One در این دستگاه‌ها دسترسی خواهند داشت. حتی بدون عضویت در Google One، می‌توانند VPN توسط Google One را از طریق برنامه Google One فعال کنند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور