پشتیبانی از کلینیک های امنیت سایبری در سراسر ایالات متحده

یادداشت سردبیر: امروز در واشنگتن دی سی، ساندار پیچای، مدیرعامل گوگل و آلفابت، 20 میلیون دلار تعهد جدید به گسترش کلینیک های امنیت سایبری به دانش آموزان فرصت های بیشتری برای یادگیری و در عین حال امن نگه داشتن جوامع. در زیر متن ویرایش شده از سخنان وی است.

در Google، ما احساس مسئولیت عمیقی برای کمک به مردم برای یافتن مشاغل با درآمد خوب در فناوری داریم. طی شش سال گذشته، ابتکار Grow with Google ما با هزاران سازمان شریک همکاری کرده است تا بیش از ده میلیون نفر را در سراسر ایالات متحده در زمینه مهارت‌های دیجیتالی مورد نیاز کسب‌وکارها آموزش دهد.

ما همچنین می‌خواهیم مطمئن شویم که به‌عنوان یک کشور، نیروی کار امنیت سایبری قوی داریم که به ما کمک می‌کند از تهدیدهای جدید و در حال تکامل جلوتر بمانیم. این شامل خطر فزاینده حملات سایبری است که در سال 2022 در سطح جهان 38 درصد افزایش یافت و طی پنج سال گذشته میلیاردها دلار به اقتصاد ایالات متحده خسارت وارد کرد.

همانطور که فناوری می تواند تهدیدات جدیدی ایجاد کند، می تواند به ما در مبارزه با آنها نیز کمک کند. به همین دلیل است که دو سال پیش در کاخ سفید، ما متعهد شدیم که 100000 آمریکایی را در زمینه هایی مانند حفظ حریم خصوصی و امنیت داده ها آموزش دهیم. با گواهینامه‌های شغلی Google خود، قبلاً دو برابر این تعداد در ایالات متحده و بیش از نیم میلیون نفر در سراسر جهان آموزش داده و گواهی داده‌ایم.

ماه گذشته، ما یک گواهی امنیت سایبری جدید گوگل را راه‌اندازی کردیم که تمرکز آن بر آماده‌سازی افراد برای مشاغل ابتدایی در امنیت سایبری در کمتر از سه ماه بود. برای ثبت نام نیازی به تجربه نیست ما همچنین اخیراً برنامه تحقیقاتی جدیدی را با دانشگاه های نیویورک اعلام کردیم تا فرصت های جدید یادگیری و شغلی ایجاد کنیم و جرقه نوآوری را در سراسر بخش امنیتی ایجاد کنیم.

مطالب پیشنهادی  چگونه توسعه دهندگان می توانند ثبت نام کنند

امروز، در واشنگتن دی سی، با همکاری کنسرسیوم کلینیک های امنیت سایبری، گام دیگری به جلو برداشتیم. از طریق Google.org، ما بیش از 20 میلیون دلار را برای کمک به هزاران دانش آموز در کسب تجربه عملی در امنیت سایبری متعهد می کنیم. این بودجه از ایجاد و گسترش کلینیک های امنیت سایبری در 20 موسسه آموزش عالی در سراسر ایالات متحده حمایت می کند.

این کلینیک ها خدمات امنیتی رایگان را به همان شیوه ای که دانشکده های حقوق یا دانشکده های پزشکی کلینیک های رایگان را در جوامع خود ارائه می دهند ارائه می کنند. آنها به دانش آموزان فرصت یادگیری و بهبود مهارت های خود را می دهند و در عین حال به محافظت از زیرساخت های حیاتی مانند بیمارستان ها، مدارس و شبکه های انرژی کمک می کنند. در بسیاری از کلینیک‌ها، داوطلبان کارمند Google به عنوان مربی خدمت می‌کنند و تخصص خود را در این زمینه ارائه می‌کنند. ما همچنین بورسیه هایی ارائه خواهیم داد تا دانش آموزان مدارس مربوطه بتوانند گواهی امنیت سایبری Google را به صورت رایگان دریافت کنند. و ما به مدارس کلیدهای امنیتی Titan رایگان می دهیم که از طریق احراز هویت دو مرحله ای محافظت قوی می کنند.

در طول دو و نیم دهه گذشته، ما محصولات خود را به گونه ای ساخته ایم که به طور پیش فرض ایمن باشند.

امنیت برای کاری که در اوایل کارم در گوگل انجام دادم، از جمله زمانی که مرورگر کروم خود را ساختیم، بسیار مهم بود. امروز این هسته اصلی هر کاری است که انجام می‌دهیم، و نقطه عطف فعلی در هوش مصنوعی کمک می‌کند تا تلاش‌های ما را به سطح بعدی برسانیم.

مطالب پیشنهادی  سه افسانه در مورد مبارزه با محتوای مضر و غیرقانونی آنلاین

پیشرفت‌های هوش مصنوعی به ما کمک می‌کند تا تهدیدات موجود در ایمیل‌ها را پیش‌بینی کنیم و ویدیوهایی را که دستورالعمل‌های ما را در YouTube نقض می‌کنند شناسایی کنیم. هوش مصنوعی همچنین می تواند با ابزارهای بهتر برای شناسایی و حل تهدیدات، نحوه انجام وظایف حرفه ای های امنیتی را عمیقاً تغییر دهد. به عنوان یک نمونه، ما اخیراً Sec-PaLM 2 را منتشر کردیم که از قدرت مدل های زبانی استفاده می کند که برای موارد استفاده امنیتی به خوبی تنظیم شده اند. و از طریق Google Cloud طیف وسیعی از ابزارهای امنیتی هوش مصنوعی را به بیش از 30000 مشتری ارائه می دهیم که در سراسر جهان از آنها محافظت می کنیم. اخیراً، ما یک پلتفرم جدید راه اندازی کردیم که به شرکت ها اجازه می دهد از جدیدترین مدل های ما برای ایجاد و تقویت راه حل های امنیتی خود استفاده کنند.

ما هوش مصنوعی را یکی از حیاتی‌ترین فناوری‌هایی می‌دانیم که امنیت ملی را در دهه آینده تحت تأثیر قرار می‌دهد. ما متعهد به کار با تمام شرکای خود در مورد این موضوع مهم هستیم و مشتاقیم که به توانمندسازی نسل بعدی متخصصان امنیت سایبری کمک کنیم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور