Colt DCS ده قطعه زمین برای مراکز داده آینده می خرد

متخصص کولوکیشن خدمات مرکز داده کلت (DCS) ده قطعه زمین را برای مراکز داده آینده خریداری کرده است که مراکز زیرساختی کلیدی را در سراسر اروپا و آسیا و اقیانوسیه هدف قرار داده است.

این شامل لندن، فرانکفورت، پاریس، و شهری بی نام در ژاپن. شرکت سکمک می کند که مکان ها ظرفیت انرژی بیش از 500 مگا ولت آمپر را در مجموع تضمین کنند، که آنها را برای مراکز داده به خصوص بزرگ مناسب می کند.

نیکلاس سانفریدسون، مدیر عامل شرکت، گفت: «این اعلامیه نقطه عطف دیگری در تسریع استراتژی فرامقیاس آن است و Colt DCS را به عنوان ارائه‌دهنده مرکز داده بزرگ مقیاس بزرگ و بزرگ در بازار قرار می‌دهد.

یک تغییر جهت

دفتر مرکزی Colt DCS در لندن است و متعلق به Fidelity Investments، یکی از بزرگترین مدیران دارایی در جهان است – که همچنین مالک شرکت خواهر خود، اپراتور شبکه Colt Technology Services است. این نام در ابتدا مخفف “City Of London Telecommunications” بود.

امروزه، Colt DCS در شش نقطه در سراسر اروپا و هشت نقطه دیگر در آسیا-اقیانوسیه، مراکز داده خنثی از حامل‌ها را اداره می‌کند. قبلاً در طیف گسترده‌ای از خدمات هم‌محلی تخصص داشت، اما اخیراً 12 مورد از امکانات اروپایی خرده‌فروشی خود را به مراکز داده AtlasEdge فروخت، یک سرمایه‌گذاری نسبتاً جوان و متخصص در زیرساخت‌های دیجیتال با تأخیر کم.

سایت‌های باقی‌مانده پایه و اساس مسیر جدید Colt DCS شدند – ساخت و راه‌اندازی مراکز داده عظیم برای ارائه‌دهندگان ابری و بزرگترین کسب‌وکارهای جهان.

ریچارد ولبروک، معاون املاک و مستغلات Colt DCS گفت: «تصفیه سبد ما را قادر ساخت تا به حالت رشد کامل برویم.

ما می خواهیم برای شرکای خود، مشتریان و آینده کسب و کارمان موفقیت ایجاد کنیم. تمرکز واضح بر روی مقیاس های بزرگ و تجارت بزرگ ما را قادر می سازد که دقیقاً این کار را انجام دهیم. ما اکنون در موقعیتی هستیم که بتوانیم به سرعت تغییرات معنادار و پایدار در بازار ایجاد کنیم.”