ColoHouse خرید استوار، سومین خرید خود در کمتر از یک سال

اضافه شدن حضور در شیکاگو و نیوجرسی.

ColoHouse مستقر در Mimi، رقیب خود در غرب میانه، Steadfast را خریداری کرده است، و دو مرکز داده در شیکاگو و یک مرکز داده در ادیسون، نیوجرسی ایجاد کرده است.

شرایط مالی این معامله فاش نشده است.

«2021 سال شلوغی برای ColoHouse بود. ما خوشحالیم که پل ووسوینکل و تیمش در Steadfast را برای تقویت یک پلتفرم قدرتمند و قوی فناوری اطلاعات در یک ردپای جغرافیایی متنوع، همراهی می‌کنیم.»

واقعا شلوغه

Steadfast خدمات ابری، فلزی برهنه و مرکز داده را ارائه کرده است به مدت 20 سال، اجاره فضا در هتل های حمل و نقل عظیم شیکاگو در 725 S. Wells و 350 E. Cermak – دومی زمانی بزرگترین مرکز داده جهان در نظر گرفته می شد – و در ساختمان Iron Mountain در ادیسون.

هر سه به مالکیت ColoHouse تبدیل خواهند شد که خود توسط Valterra Partners و fienfortyseven Critical Systems Realty در اواسط سال 2021 خریداری شد.

ColoHouse از آن زمان شروع به خرید ولگردی و ولگردی کرده است و در کوتاه مدت رقبای کوچکتر Lume Cloud و Quonix (همراه با زیرمجموعه های آن Data102 و Turnkey Internet) را انتخاب کرده است.

در نتیجه، ColoHouse گفت که سال 2021 را با دو مرکز داده برجسته آمریکایی – در نیویورک و فلوریدا – آغاز کرد و با 9 مرکز، از جمله مکان‌هایی در مراکز شهری مانند دالاس و فینیکس به پایان رسید.

این شرکت همچنین گستره خدمات خود را گسترش داد تا شامل ابر خصوصی مبتنی بر VMware، ابر هیبریدی و اتصال ابر عمومی باشد.

تیم ColoHouse چشم انداز ایجاد شرکتی را دارد که با شعار Steadfast همسو باشد.ما فناوری اطلاعات را به کار می‌گیریم، بنابراین شما می‌توانید از تجارت مراقبت کنید.پل ووسوینکل، مدیر مالی و مدیر عامل موقت Steadfast گفت.