Cologix بر اتصال به عنوان کلید فعال کردن ابر ترکیبی تمرکز می کند

از آنجا که بیشتر و بیشتر تجارت در معماری ابر ترکیبی متمرکز می شود ، ارائه دهندگان مکان یابی در تلاشند تا مراکز داده خود را با مدل های ترکیبی منطبق کنند. اما آنها این کار را به روش های مختلف انجام می دهند. برای ارزیابی وضعیت ابر ترکیبی در بازار کلوکیشن ها ، Data Center Knowledge در حال مصاحبه با یک سری از ارائه دهندگان کالکشن در مورد استراتژی های ترکیبی آنها است. این مقاله بر روی Cologix.

پیکربندی اتصال بین زیرساخت های همكار و ابرهای عمومی معمولاً امری پیش پا افتاده نیست. اما Cologix می خواهد این کار را به آسانی نصب برنامه در فروشگاه App آسان کند.

ارائه یک راه حل واقعی و کاربر پسند برای راه اندازی مدارهای اتصال ، عنصر اصلی استراتژی Cologix برای فعال کردن معماری ابر ترکیبی و IT ترکیبی در شبکه همجوشی آن است. در اینجا نحوه مشاهده Cologix به بازار ابر ترکیبی و راهکارهایی که برای سهولت ساختن محیط های ترکیبی برای مشتریان ارائه می دهد ، ارائه شده است.

رویکرد اتصال محور به ابر ترکیبی

حل قسمت اتصال معادله ابر ترکیبی در هسته استراتژی ابر ترکیبی Cologix قرار دارد.

به گفته نیل الینسکی ، ژنرال Cologix ، که بیش از 30 مرکز داده را در 10 بازار آمریکای شمالی پخش می کند ، میزبان حدود 75٪ از کل ارائه دهنده خدمات ابر در کانادا و بیش از 25٪ از خدمات روی رمپ ها در آمریکای شمالی است. مدیر سیستم عامل های ابری و اتصال در Cologix. بنابراین منطقی است که این شرکت به دنبال استفاده از راه حل های ارتباطی خود به عنوان هسته اصلی استراتژی خود برای تهیه بازار ابر ترکیبی باشد.

الینسکی گفت ، برای استفاده كامل از خدمات اتصال ، Cologix بر روی ساده ساختن مدارهای بین مراكز داده ، ابرهای عمومی و سایر ارائه دهندگان خدمات برای مشتریان ساده تر است. این کار را اساساً از طریق پلتفرم Access Marketplace انجام می دهد ، یک راه حل سلف سرویس که در آن مشتریان می توانند در عرض چند دقیقه ارتباطات خصوصی بین امکانات Cologix و منابع شخص ثالث را انتخاب و استقرار دهند.

الینسکی گفت: “Cologix Access Marketplace ما خدمات تأمین و مدیریت مدار درخواستی خود را به مشتریان ارائه می دهد و به آنها کمک می کند تا از طریق جدول زمانی و شرایط خود به ابر و شبکه ها متصل شوند.” “همه امکانات Cologix به هتل های مخابراتی ما متصل می شوند تا دسترسی به ابرهای اصلی و ارائه دهندگان خدمات را فراهم کنند.”

استقرار ابر ترکیبی سریع

Cologix بر این باور است که ایجاد آسان اتصال برای معماری های ترکیبی نه تنها از نظر راحتی مهم است ، بلکه به این دلیل که یک چالش اصلی لجستیکی را حل می کند که بسیاری از مشاغل در هنگام ایجاد محیط های ترکیبی با آن روبرو هستند: مطابق برنامه بودن.

الینکسی گفت: “بیشتر مشاغل ماهانه یا حتی سالها از ابر ترکیبی یا انتقال ابر عمومی خود عبور می کنند.” “Cologix با ساده سازی جنبه های اساسی استقرار ابر ترکیبی ، در حالی که مشتریان را از طریق نصب و اتصال به درون مرکز ما راهنمایی می کند ، کمک می کند.”

وی افزود که بستر خدمات ارتباطی Cologix از رشد سریع برخوردار است. الینسکی گفت: “بازار دسترسی ما 70 درصد سال به سال در سال 2020 رشد کرد و همچنان شاهد استقبال شدید مشتریانی هستیم که به دنبال راهی آسان و درخواستی برای اتصال به ابر و سایر ارائه دهندگان خدمات هستند.”

نتیجه گیری: اتصال سلف سرویس به عنوان کلید ابر ترکیبی؟

برخلاف برخی دیگر از ارائه دهندگان کالوگو ، Cologix سرمایه گذاری زیادی در انواع دیگر راه حل ها انجام نداده است که ممکن است به مشاغل متقاضی ایجاد محیط های ترکیبی مانند خدمات مدیریتی یا تأیید چارچوب های ابر ترکیبی خاص ارائه دهندگان عمومی ابر اختصاص یابد.

درعوض ، به یک استراتژی ترکیبی خنثی حامل چسبیده است که تمرکز خود را بر روی یک عنصر ساده ، اما حیاتی ، تقریباً از هر معماری ترکیبی که شامل امکانات مکان یابی باشد ، حفظ می کند: اتصال.

الینسکی گفت: “Cologix” به مشتریان کمک می کند تا جایی که ممکن است به عمده ترین ارائه دهندگان ابر عمومی نزدیک شوند ، تا یک ارتباط ساده ، با عملکرد بالا ، خصوصی و قابل اعتماد بین محیط عمومی و خصوصی آنها فراهم شود. “بدون وجود مدار قابل اعتماد برای اتصال به سایت های عمومی و خصوصی ، مشتری کل محیط ترکیبی خود را در معرض خطر قرار می دهد.”

این که آیا پیشنهادهای Cologix برای ایده آل بودن استراتژی ترکیبی یک کسب و کار خاص مناسب است یا خیر ، به این بستگی دارد که کسب و کار فراتر از راه حل های اتصال به دنبال چه خدماتی است. اما برای شرکت هایی که خوشحال هستند که دیگر جنبه های استراتژی ترکیبی خود را به تنهایی مدیریت می کنند اما نیاز به یک رویکرد انعطاف پذیر و ساده برای اتصال دارند ، تمرکز منحصر به فرد Cologix می تواند یک نقطه قوت باشد.