Cloudflare PBN چیست ⋆ PBN LTD

آیا می‌پرسید Cloudflare PBN چیست؟

اساساً یک شبکه وب سایت pbn است که با استفاده از سرویس همیشه محبوب Cloudflare CDN پوشانده شده است. وب سایت های PBN در مکان های مختلفی میزبانی می شوند و از Cloudflare برای پنهان کردن این واقعیت استفاده می شود که همه سایت ها متعلق به یک شخص هستند و غیره.

کاری که بسیاری از مردم شروع به انجام آن کردند این بود که از ارائه دهندگان میزبانی جریان اصلی استفاده کردند و سپس فکر کردند که می توانند از Cloudflare CDN برای پنهان کردن IP و ردپای سرور خود استفاده کنند. به نوعی سعی در تقلید از خدمات میزبانی که ما ارائه می دهیم.

متأسفانه به این سادگی نیست و این به تنهایی خواهد بود شبکه های PBN خود را در معرض خطر شدید قرار دهید از فهرست زدایی اجازه بدهید توضیح دهم که چرا.

  1. افزودن وب سایت های pbn خود به تنهایی به Cloudflare، به هیچ وجه ردپای سرور را حذف نمی کند. امضای سرورها همچنان در هدرها و غیره گنجانده شده است.
  2. رکوردهای DNS اغلب هنوز به موارد بومی اشاره می کنند. بدون تغییر اینها از گوگل یا سایر موتورهای جستجو پوشانده نشده اند.
  3. IP سرور اغلب لو می رود مگر اینکه اقدامات بسیار پیشرفته و فنی برای پنهان کردن آنها انجام شود.
  4. سوابق SOA و MX و غیره به درستی با استفاده از Cloudflare برای شبکه های وبلاگ خصوصی شما به صورت بومی پنهان نمی شوند.
  5. اغلب گواهی‌های SSL رایگان از شرکت میزبانی بومی استفاده می‌شود و در صورت استفاده از یک ارائه‌دهنده میزبانی بومی، می‌تواند تمام سایت‌های دیگر در شبکه شما را در معرض دید قرار دهد. Cloudflare از وب سایت های PBN شما در برابر این قرار گرفتن محافظت نمی کند.
  6. میزبانی IP کلاس C و سایر میزبانی های سئو مشکلات خاص خود را دارد. این مشکلات هنگام استفاده از Cloudflare حذف نمی شوند. آی پی های کثیف و محله های بد همه این نوع هاست هاست. ازشون اجتناب کن!
  7. وب سایت های PBN ساخته شده بر روی هاست سی پنل یا پلسک خطرناک هستند. آنها تا حد زیادی بیشترین نرخ های شاخص زدایی را دارند. ردپای سنگین و خطرناکی که این نوع میزبان ها ایجاد می کنند. فقط با افزودن وب سایت شما به Cloudflare یا هر CDN دیگری حذف نمی شوند!

آیا استفاده از CloudFlare PBN خود تنظیم شده ایمن است؟

پاسخ یک نه بسیار بزرگ است! ردپای سرور، سوابق DNS و سایر موارد فنی که برای ایمن ماندن شبکه های وبلاگ خصوصی بسیار مهم است. یک موضوع بسیار پیشرفته است و مگر اینکه سرور و متخصص امنیتی بسیار ماهر با تجربه گسترده در این زمینه باشید. شما درک لازم برای ارائه سطح حفاظت مورد نیاز برای شبکه CloudFlare PBN خود را نخواهید داشت. یک اشتباه یا نادیده گرفتن تنها چیزی است که برای از بین بردن وب سایت های PBN شما لازم است. مطمئناً یک شبکه کوچک از وب‌سایت‌های 2 یا 3 pbn ممکن است از آن دور شوید. اما همانطور که شبکه وبلاگ خصوصی شما رشد می کند، ردپاها نیز رشد خواهند کرد. البته مگر اینکه به درستی انجام شود.

اگر از هاست PBN شما استفاده کنم چه تفاوتی دارد؟

رد پا، تعادل و جنبه فنی به طور خودکار برای شما مراقبت می شود. همه چیز تمیز، ایمن و صحیح است. دانش و درک گسترده از شبکه های وبلاگ خصوصی. و تمام عواملی که آنها را احاطه کرده است. همراه با داده های علمی که میلیون ها وب سایت PBN را طی نزدیک به 2 دهه ردیابی کرده است. به ما این امکان را می دهد تا بیشتر از هر کسی در این سیاره در مورد ردپاها، نمایه زدایی و ایمنی بیشتر بدانیم! بنابراین اطمینان حاصل کنید که وب سایت های شما به خوبی در برابر همه این موارد ناخوشایند محافظت می شوند!

ما شخصاً شبکه‌های pbn خود را با استفاده از تقریباً 80 درصد آنها در Cloudflare اجرا می‌کنیم. اما با ترفندها و تغییراتی که 100% ایمن بودن آن را تضمین می کند. و در راستای اقدامات صحیح مورد نیاز برای اطمینان از ایمن بودن آن. وقتی از خدمات میزبانی pbn ما استفاده می کنید، این کار را به صورت خودکار انجام می دهید. بنابراین نیازی نیست که یک متخصص سرور یا نابغه باشید تا 100٪ ایمن و بدون ردپا بمانید.

چیزی که مطمئنم شما در مورد Cloudflare PBN نمی دانید.

ما دانش گسترده ای در مورد ردپای شبکه وبلاگ خصوصی داریم و به بسیاری از ارائه دهندگان CDN مختلف، از جمله البته گسترش می یابد. Cloudflare. آیا می‌دانستید که می‌توانیم هر وب‌سایتی را در CDN‌های مختلف از جمله Cloudflare بگیریم. و به گوگل و سایر موتورهای جستجو نشان دهید که وب سایت شما در هر میزبانی در جهان میزبانی می شود. به طور جدی! من می توانم یک وب سایت را روی هر سروری از هر ارائه دهنده ای که فکرش را بکنید میزبانی کنم و آن را مانند میزبانی آن در دیگری نشان دهم.

به عنوان مثال، می‌توانید وب‌سایت خود را روی سرورهای ابری اختصاصی ما میزبانی کنید و من می‌توانم آن را با AWS، GoDaddy، Names cheap، HostGator یا حتی Google cloud شبیه میزبانی‌تان کنم! ردپاها 100٪ با این ارائه دهندگان میزبانی یکسان خواهد بود. این نوعی از تعادل خودکار ردپاها است که نسل بعدی میزبانی PBN مبتنی بر هوش مصنوعی ما به طور خودکار برای شما انجام می دهد. وقتی وب‌سایت‌های pbn خود را با ما میزبانی می‌کنید، حفاظت سطح بعدی واقعی و متعادل‌سازی ردپایی را دریافت می‌کنید که بی‌میزان است! هیچ راه حل میزبانی PBN وجود ندارد که به هوشمندی و توجه به جزئیاتی که ما به طور خودکار برای شما ارائه می دهد نزدیک باشد.

راز ایمن میزبانی PBN، چه با استفاده از Cloudflare یا هر ارائه دهنده CDN دیگری. این فقط در مورد از بین بردن ردپاهای رایج نیست. در واقع در مورد تولید ردپای صحیح است که به شبکه وبلاگ خصوصی شما طرح کلی طبیعی می دهد. بنابراین، اطمینان حاصل کنید که آنها شبیه pbn یا هر شکلی از شبکه پیوند نیستند. در عوض با ما، آنها به طبیعی ترین شکل ممکن میزبانی خواهند شد. همه چیز به درستی در جای خود قرار داده شده است تا آنها را شبیه به وب سایت های دنیای واقعی، منحصر به فرد و عادی جلوه دهد. علاوه بر این، این امر به طور واضح تضمین می کند که شبکه های pbn شما کاملاً ایمن هستند. آنها بی صدا و به معنای واقعی کلمه غیرقابل شناسایی خواهند بود، چه از نظر الگوریتمی و چه به صورت غیر قابل تشخیص. این همان چیزی است که استفاده از خدمات میزبانی ما را با استفاده از استاندارد انبوه کاملاً متفاوت می کند Cloudflare pbn یا سایر گزینه های میزبانی

با آخرین پست های وبلاگ همراه باشید!

در وبلاگ PBN ما مشترک شوید. به سادگی ایمیل خود را در زیر وارد کنید، دسته های مورد علاقه را انتخاب کنید و مشترک شوید. هنگامی که یک پست وبلاگ جدید در دسته انتخابی شما منتشر می شود، به طور خودکار یک ایمیل دریافت کنید.