به اشتراک گذاری بهترین هوش مصنوعی با Google Cloud

یادداشت سردبیر: در زیر متن ویرایش شده ای از سخنان افتتاحیه ساندار پیچای، مدیرعامل Google و Alphabet به عنوان بخشی از سخنرانی اصلی در Google Cloud Next، رویداد سالانه Google Cloud برای مشتریان و شرکا است. برای خواندن به‌روزرسانی‌های بیشتر از Cloud Next 2023، مجموعه ما را بررسی کنید.

امروز صبح که داشتم به سمت مرکز همایش می رفتم، آخرین باری که در این صحنه بودیم، در سال 2019 به یاد آوردم.

توماس اخیراً به عنوان مدیر عامل Google Cloud ملحق شده بود و دیدگاه خود را برای کمک به مشتریان از طریق تحول دیجیتال به اشتراک گذاشت. و به یاد دارم که احساس کردم این شروع چیزی واقعاً هیجان انگیز است.

چهار سال به جلو: توماس و تیم Google Cloud را به یکی از برترین شرکت‌های سازمانی در جهان تبدیل کردند.

تغییر به سمت هوش مصنوعی

در صحبت‌هایم با رهبران کسب‌وکار در چند سال گذشته، موضوع مشابهی را شنیده‌ام: آن‌ها شریکی می‌خواهند که در لبه پیشرفت‌های فناوری بوده باشد، چه از دسکتاپ گرفته تا موبایل، از ابر یا اکنون، هوش مصنوعی و شریکی که می تواند به هدایت و هدایت آنها کمک کند.

این تغییرات می‌توانند واقعاً هیجان‌انگیز باشند و همچنین می‌توانند عدم اطمینان را به همراه داشته باشند. این قطعاً در مورد تغییر به سمت هوش مصنوعی صادق است. این عمیق ترین تغییری خواهد بود که در طول زندگی خود خواهیم دید. هر بخش، هر صنعت، هر کارکرد تجاری را لمس خواهد کرد. و نحوه زندگی و کار ما را به طور قابل توجهی تغییر دهیم.

این فقط آینده نیست ما در حال حاضر شروع به تجربه مزایای آن کرده ایم.

به عنوان یک شرکت، مدتی است که برای این لحظه آماده شده ایم. و در هفت سال گذشته، ما اولین رویکرد هوش مصنوعی را در پیش گرفته‌ایم و از هوش مصنوعی برای کمک‌کننده‌تر کردن محصولات خود استفاده می‌کنیم.

ما بر این باوریم که مفید کردن هوش مصنوعی برای همه مهم‌ترین راهی است که در دهه آینده ماموریت خود را انجام خواهیم داد. به همین دلیل است که ما روی بهترین ابزارها، مدل‌های پایه و زیرساخت، هم در TPU و هم GPU سرمایه‌گذاری کرده‌ایم.

مطالب پیشنهادی  انسان های پشت جستجو

این فناوری‌های زیربنایی به ما کمک می‌کنند محصولات و کسب‌وکار خود را متحول کنیم و به شما کمک می‌کنند محصولات خود را تغییر دهید.

بیایید جستجو را انجام دهیم. ما 25 سال گذشته را صرف تلاش برای تکمیل جستجوی Google کرده‌ایم و هنوز تمام نشده است. امروز، ما از هوش مصنوعی مولد برای تجسم مجدد تجربه و حذف بیشتر کار از جستجو استفاده می کنیم. ما این را تجربه مولد جستجو یا به اختصار SGE می نامیم. SGE از هوش مصنوعی پیشرفته استفاده می کند تا به شما کمک کند تا با یک مرور کلی، به سرعت موضوع را دریافت کنید، به راحتی سؤالات را به صورت مکالمه پیگیری کنید، یا حتی کارهای کدنویسی را آسان تر کنید. ما بازخوردهای واقعاً مثبتی از افرادی که تا کنون از آن استفاده کرده‌اند داشته‌ایم، که به ما کمک کرده تا سریع یاد بگیریم و پیشرفت کنیم.

تغییر نحوه انجام کارها توسط مشاغل

همانطور که هوش مصنوعی مولد را در جستجو ایجاد می کنیم، از سال ها بینش و توسعه فناوری برای مهار و استقرار هوش مصنوعی در مقیاس استفاده می کنیم. Google Cloud روشی است که ما همین اطلاعات بینش، ابزارها و پلتفرم‌ها را ارائه می‌کنیم تا به شما کمک کنیم تا نوآوری کنید و بهترین هوش مصنوعی خود را مستقیماً به اشتراک بگذارید.

دیدن اینکه مشتریان چگونه در مدت کوتاهی از هوش مصنوعی مولد استفاده می کنند واقعاً هیجان انگیز است. جنرال موتورز از هوش مصنوعی مکالمه Google Cloud در وسایل نقلیه متصل به OnStar خود استفاده می کند. و آنها همچنان به کشف راه های دیگر برای اعمال چت و تجزیه و تحلیل اسناد برای دادن اطلاعات به رانندگان در صورت نیاز ادامه خواهند داد. HCA Healthcare با Google Cloud همکاری می‌کند تا Med-PaLM، مدل بزرگ و دقیق ما برای مراقبت‌های بهداشتی را برای کمک به پزشکان در ارائه مراقبت‌های بهتر از بیمار ارائه دهد. و US Steel، یک تولید کننده پیشرو، از هوش مصنوعی مولد برای توانمندسازی تکنسین ها برای خلاصه کردن و تجسم کتابچه های دستورالعمل استفاده می کند تا بتوانند تعمیرات مورد نیاز را انجام دهند.

مطالب پیشنهادی  از کارشناسان جیمیل خواستم ایمیل هایم را بازنویسی کنند

این تنها چیزی است که از زمانی که مدل های پایه خود را از طریق پلتفرم Cloud AI ما به نام Vertex AI در دسترس قرار داده ایم، خراشیده می شود. ده‌ها هزار توسعه‌دهنده اکنون از بیش از 100 مدل هوش مصنوعی در Vertex استفاده می‌کنند و برنامه‌های کاربردی هوش مصنوعی تولید می‌کنند. ما در حال کار با شرکای خود در سراسر اکوسیستم باز خود هستیم تا تنوع مدل‌هایی را که مشتریان می‌توانند انتخاب کنند گسترش دهیم، بنابراین آنها مدل مناسبی را برای هر چیزی که می‌خواهند ایجاد کنند، داشته باشند.

حوزه دیگری که ما در مورد آن هیجان زده ایم این است که چگونه هوش مصنوعی مولد می تواند نحوه انجام کارها را در مشاغل تغییر دهد. در I/O، ما پیش نمایش Duet AI را مشاهده کردیم. ما به آن مانند یک همکار هوشمند فکر می کنیم، کسی که همیشه در کنار شماست.

بیش از 1 میلیون نفر در حال حاضر از هوش مصنوعی Duet در Workspace برای نوشتن در Gmail و Google Docs، ایجاد Google Sheets سفارشی، تولید تصاویر از توضیحات متن در Google Slides و Meet و موارد دیگر استفاده می کنند.

همانطور که مردم در حال آزمایش هستند، ما بر اساس بازخورد آنها به سرعت گوش می دهیم و به سرعت در حال بهبود هستیم. و از امروز، ما در دسترس بودن عمومی Duet AI در Google Workspace را اعلام می کنیم.

ما همچنین ویژگی‌های جدید و ارتقاء هوش مصنوعی Duet را در Google Cloud Platform اعلام می‌کنیم و دسترسی به پیش‌نمایش را گسترش می‌دهیم. مشتریان اکنون می توانند از آن برای نوشتن کد و همچنین استقرار و مدیریت برنامه ها با استفاده از محبوب ترین محیط های توسعه دهنده استفاده کنند.

مطالب پیشنهادی  درباره برنامه مربیگری CS Research Google بیاموزید

رویکرد جسورانه و مسئولانه ما

به همان اندازه که فرصت هوش مصنوعی هیجان انگیز است، همه ما باید در مورد چالش های بالقوه روشن فکر کنیم. به همین دلیل است که Google Cloud بسیار متعهد به توسعه و استقرار فناوری‌ها با مسئولیت‌پذیری است، با حفظ حریم خصوصی، امنیت و ایمنی در هسته، و با هدایت اصول دیرینه هوش مصنوعی ما.

یکی از زمینه‌هایی که ما روی آن تمرکز کرده‌ایم این است که اطمینان حاصل کنیم که کاربران می‌توانند به راحتی تشخیص دهند وقتی با محتوای آنلاین تولید شده توسط هوش مصنوعی از جمله واترمارک دیجیتال مواجه می‌شوند. با استفاده از فناوری ارائه شده توسط Google DeepMind SynthID، تصاویر تولید شده توسط Vertex AI را می توان به گونه ای علامت گذاری کرد که برای چشم انسان نامرئی باشد، بدون آسیب یا کاهش کیفیت تصویر. ابزارهای تأیید می توانند بعداً این واترمارک ها را جستجو کنند و تشخیص دهند که آیا تصویر توسط هوش مصنوعی تولید شده است یا خیر.

امروز، ما خوشحالیم که اولین ارائه‌دهنده ابری هستیم که واترمارک دیجیتال و تأیید تصاویر تولید شده در پلتفرم خود را فعال می‌کند. این محصول اکنون در پیش نمایش آزمایشی برای مشتریان منتخب در دسترس است و چیزهای بیشتری در راه است.

ما همچنان در رویکرد خود جسور و مسئولیت پذیر خواهیم بود و این ابزار قدرتمند را در دسترس قرار خواهیم داد تا همه بتوانند از آن بهره مند شوند.

ما واقعاً معتقدیم که عصر طلایی نوآوری را آغاز می کنیم و برای آنچه که با هم خواهیم ساخت هیجان زده هستیم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور