Cloud Gaming: آیا به زودی “نت فلیکس” را برای بازی های ویدیویی مشاهده خواهیم کرد؟

اوتساو جیسوال30 نوامبر 2020 ، 2:09 بعد از ظهر

قرار دادن پول من روی xCloud. آنچه را که می خواهید با آنها تماس بگیرید اما مایکروسافت سرمایه زیادی را برای بدست آوردن حسن نیت گیمرها اختصاص داده است. Stadia از همان ابتدا یک فاجعه بود – کنترل بی نظیر ، بازی های گران قیمت و تهدید ناشران مانند EA به سادگی بازی های خود را از بین می برد (با فرض اینکه آنها ابتدا با تمام قدرت وارد می شوند). خرابکاری nVidia (شبیه Stadia) برای بسیاری از ما گیمرها هشدار دهنده بود.

در حال آمدن به Netflix. اکنون که از چندین سرویس اشتراک به عنوان سرویس (ایستادن ، دزدان دریایی) استفاده می کنم ، مشکلاتی را می بینم که هرگز با قایقرانی در دریاهای آزاد روبرو نبودم. می خواهید یک نمایش را در Hi-Def تماشا کنید – متاسفم Netflix وضوح تصویر شما را کنترل می کند نه ISP شما. می خواهید یک نمایش کمتر شناخته شده تماشا کنید (بال غربی ، زیرا گریه با صدای بلند نمایش چندان کمی نیست) – نه در نتفلیکس ، دیزنی + ، پرایم یا هر سرویس دیگری که در هند می گیرم. حدس بزنید من باید چیکار کنم

بسته بندی این موضوع – فکر می کنم ما در آینده می خواهیم انبارهای محلی ذخیره سازی غیرمتمرکز با مالکیت سطح جامعه را بدست آوریم. این به من این امکان را می دهد که یک نمایش / بازی بخرم و با کمترین میزان پینگ در جامعه با سرعت خودم در شبکه لذت ببرم.

(امتیازات من را در مقیاس ? – ate- ?- ? – ate ارزیابی کنید)

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور