دو شتاب دهنده استارت آپی که بر روی تغییرات آب و هوایی تمرکز کردند

سرمایه‌گذاری در فناوری‌هایی که با هدف مقابله با تغییرات آب و هوایی انجام می‌شود، این پتانسیل را دارد که به پیشرفت پایداری کمک کند و بر سیاره ما تأثیر مثبت بگذارد.

در این ماه، ما برنامه Google for Startups Accelerator: Climate Change را در آمریکای شمالی و اروپا راه‌اندازی می‌کنیم تا بر شناسایی، حمایت و مقیاس‌بندی استارت‌آپ‌هایی تمرکز کنیم که در حال ساخت فناوری‌هایی برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی هستند.

این برنامه بهترین‌های گوگل را با استفاده از فناوری ابری، هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی برای پیشبرد تلاش‌های پایداری به استارت‌آپ‌های اولیه می‌آورد. در آمریکای شمالی، این برنامه وارد سومین سال خود خواهد شد. با تکیه بر تجربه خود از شتاب دهنده آمریکای شمالی، اکنون این برنامه را به اروپا می آوریم. گسترش شتاب دهنده به اروپا در زمانی صورت می گیرد که فناوری می تواند به تسریع انتقال به انرژی بدون کربن کمک کند و امکان استفاده کارآمد از منابع انرژی کمیاب را فراهم کند.

علاوه بر مشاوره و پشتیبانی فنی پروژه، برنامه های 10 هفته ای از طراحی محصول، جذب مشتری و توسعه رهبری برای بنیانگذاران پشتیبانی می کنند. همه شتابدهنده‌های Google for Startups بدون سهام هستند، بنابراین شرکت‌های منتخب مجبور نیستند چیزی برای مشارکت ارائه دهند. هر دو منطقه تا 19 ژانویه درخواست ها را می پذیرند و در مارس 2023 شروع می شوند.

تا به امروز، 22 استارت آپ از آمریکای شمالی از شتابدهنده: تغییرات آب و هوایی فارغ التحصیل شده اند، از جمله BlocPower که ساختمان های مسکونی قدیمی را به گونه ای کاملاً الکتریکی با سیستم های انرژی پاک بازسازی می کند.

مطالب پیشنهادی  کارمندان Google از قبایل فورت پک بازدید می‌کنند تا درباره فناوری‌های اجتماعی مفید بحث کنند
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور