تمیز کردن آشپزخانه ?‍? – زندگی دانشجویی که برای توضیح Blockchain Used

استفاده می شود

عکس پروفایل نویسنده

h3>

دکترای تخصصی (بلاکچین)؛
https://rafaelapb.github.io/

سلام بر همه All ،

من اغلب تلاش می کنم توضیح دهم که این مسئله زنجیره بلوک چیست. ارز است؟ آیا بیت کوین است؟ آیا این یک برنامه رایانه ای است؟ یا بسیاری؟ اصلاً این چگونه مفید است؟ اینها برخی از س questionsالات من است. جای نگرانی نیست ، مفهوم بلاکچین بسیار ساده است. زنجیره بلوک این است:

در ?? – escala de trabalho. مطمئن نیستم ، اما فکر می کنم اصطلاح انگلیسی “Work Spreadsheet” است. اگر نه ، خوب ، مفهوم جدید است. صفحه گسترده کاری سندی است که می گوید چه کسی و چه زمانی باید انجام دهد. ایده این است که همه می دانند که همه چه کاری باید انجام دهند و چه زمانی – بنابراین اگر کاری انجام نشده است ، مردم می دانند با چه کسی صحبت کنند.

من یک مثال بسیار کاربردی برای شما می آورم . در آپارتمان من ، ما یک آشپزخانه داریم – آشپزخانه ای که بین 5 نفر مشترک هستیم. بعضی اوقات ، یکی از ما وانمود می کند که بازی شیادی را بازی می کند و موفق می شود آن را واقعاً کثیف کند: .com / max / 1067/0 * dKGnZLZpLawC17u_.jpeg “>

می بینید ، این یک مشکل است – هیچ کس نمی خواهد در یک طبقه نفرت انگیز آشپزی کند. بنابراین متوجه شدیم که می توانیم از بلاکچین برای حل این مشکل استفاده کنیم:

بله ، بلاکچین کاغذی است. ببینید ، این صفحه گسترده کار واقعاً شبیه بلاکچین است. Blockchain سیستمی است که: – این مقاله را می بینید آنجاست ، با دقت به دیوار و با نوار چسب متصل شده است تا همه ببینند. کاری که شما انجام داده اید … این غیرقابل رد بودن نامیده می شود – و در عمل ، اگر علامت های خود را با امضای خود امضا کنیم ، این امکان پذیر است. ما این کار را نمی کنیم ، اما می بینید که هر علامت سبک خاص خود را دارد – و ما هیچ انگیزه ای برای سر و صدا کردن با وظایف دیگران نداریم (آیا ما؟ ?)

 • آیا قابل کنترل است … نتیجه شفافیت و غیرقابل محاکمه بودن.
 • همه این خصوصیات به ما این امکان را می دهد که به عنوان یک جامعه تصمیم بگیریم که رفتار قابل قبولی تلقی می شود و کدام یک نیست. به این ترتیب ، ما به یک هدف مشترک (خانه تمیز) می رسیم. و این حتی اگر انگیزه های مختلفی داشته باشیم نیز جواب می دهد.

  به عنوان مثال ، هر کس ممکن است بخواهد کمترین زمان ممکن را برای تمیز کردن بگذراند ، اما ترجیح می دهد دیگران به خوبی تمیز کنند.) بگذارید اکنون فرض کنیم رافائل ، در تاریخ 2 نوامبر ادعا کرد که “WC G” را مخفف حمام بزرگ تمیز کرده است ، در حالی که در واقع این کار را نکرد. این یک بازیگر مخرب است که سعی در “فریب سیستم” دارد.

  خوشبختانه ، ما یک روش مناسب برای مقابله با این مسئله را القا می کنیم. اگر مردم به دستشویی بروند و تأیید کنند که در واقع تمیز نیست – در این صورت یک علامت ضربدر بر روی علامت چک من قرار داده می شود ، و من مجبورم آن را پاک کنم. در واقع یک بلاکچین است. اما به جای استفاده از کاغذ ، از برنامه های رایانه ای و رمزنگاری استفاده می کند و این فرآیند را خودکار می کند.

  اگر شرایطی دارید که:

  • به منبع جهانی نیاز دارد اطلاعات (صفحه کار)
  • آیا چندین شرکت کننده که کاملاً (یا اصلاً) به یکدیگر اعتماد ندارند
  • هیچ اطلاعات حساس نوشته نشده است

  سپس دلیل استفاده از بلاکچین را می گیرید. یک لیست خوب که می تواند کمی روشن کند:

  اگر خوب فکر کنید ، بسیاری از شرایط وجود دارد که ما کاملاً به دیگران اعتماد نداریم.

  • چگونه مالیات ما مدیریت می شود؟
  • چگونه پول من توسط بانک مدیریت می شود (آیا واقعاً پول من است)؟
  • آیا سیستم های دادگستری پرتغال در مورد دسترسی به اطلاعات آن شفاف هستند؟
  • مراحل رتبه بندی دروس دانشگاه چگونه است؟ چگونه می توانم از کیفیت یک دوره و کارکنان آموزشی آن مطلع شوم؟
  • بسته ای که از آمازون سفارش داده ام کجاست؟ اداره پست گفت که من تحویل را دریافت کردم ، یک راهنمای تحویل ایجاد کردم ، اما بسته خود را دریافت نکردم. من با آنها تماس گرفتم و آنها به فروشنده گفتند كه با آنها اختلاف نظر كند. چرا؟ چه اتفاقی افتاده است؟

  این مورد اخیراً اتفاق افتاده است – و من احساس می کنم خیلی کم و بدون شفافیت و در نتیجه پاسخگویی است. همانطور که می بینید ، موارد مختلف استفاده زیادی وجود دارد.

  من معتقدم بلاکچین به عنوان یک فناوری غیر متمرکز رشد خواهد کرد. / li>

 • شرکت کنندگان باید به عنوان یک جامعه در مورد هدف به توافق برسند – بلاکچین از جوامع خودگردان استفاده می کند
 • ارزهای رمزپایه Blockchain.
 • باز هم ، بلاکچین یک ارز رمزپایه نیست. ارزهای رمزنگاری شده معمولاً توسط بلاکچین فعال می شوند ، اما همین.

  سلام Che ،

  – rafael