پیشرفت ما در مدیریت انرژی پاک در اروپا

ایمیل‌های موجود در Gmail یا ویدیوهای YouTube توسط مراکز داده ما که با برق کار می‌کنند، پشتیبانی می‌شوند. گاهی اوقات این انرژی توسط منابع انتشار کربن تولید می شود، بنابراین ما دائماً به دنبال راه های جایگزین و تمیزتر برای به دست آوردن آن هستیم. در Google، هدف ما این است که تا سال 2030 به انتشار صفر خالص در سراسر عملیات خود، از جمله مراکز داده و دفاتر جهانی، دست یابیم. این شامل استفاده از انرژی بدون کربن 24/7 و کمک به ایجاد شبکه‌های برق سبزتر و انعطاف‌پذیرتر در جایی است که در آن کار می‌کنیم. .

به همین دلیل است که امروز، دو قرارداد خرید برق جدید (PPA) را در بلژیک و هلند اعلام می کنیم که بر اساس تعهدات طولانی مدت در مورد انرژی پاک در هر دو کشور است. PPA ها انرژی پاک جدیدی را به شبکه های برق ملی مربوطه خود اضافه خواهند کرد و برق مصرفی عملیات Google را در دفاتر و مراکز داده ما با منابع انرژی محلی بدون کربن به صورت ساعتی مطابقت خواهند داد. این بدان معناست که عملیات ما در بلژیک و هلند در سال 2024 با 80٪ انرژی بدون کربن یا نزدیک به آن خواهد بود. ما امیدواریم که همراه با معاملات اخیر خود در اسپانیا و بریتانیا به شکل دادن به آینده ای بدون کربن برای اروپا کمک کنیم.

گسترش انرژی پاک در اروپا

PPA های جدید به کار ما برای ترویج استفاده از انرژی پایدار در عملیات خود ادامه می دهند. در بلژیک، ما 23.8 مگاوات انرژی تجدیدپذیر را از لومینوس به دست خواهیم آورد که توسط چهار پروژه اختصاصی بادی خشکی جدید به شبکه ارائه می شود. پیش‌بینی‌های فعلی ما نشان می‌دهد که این PPA به ما کمک می‌کند تا مراکز داده و دفاتر بلژیک خود را در سال 2024 در حدود 80 درصد انرژی بدون کربن نگه داریم، زمانی که به صورت محلی ساعتی اندازه‌گیری شود، زیرا تقاضا برای خدمات ما همچنان در حال رشد است. در هلند، قرارداد ما با Eneco ما را قادر می سازد تا 153 مگاوات انرژی پاک را از مزارع بادی نزدیک به ساحل و جدید به شبکه خریداری کنیم، که به پیشرفت درصد انرژی بدون کربن در مرکز داده و عملیات اداری ما در منطقه کمک می کند. کشور به میزان 20 درصد در سال 2024، به صورت ساعتی محلی.

ما پیشرفت قابل توجهی در تلاش های کربن زدایی خود در اروپا داشته ایم و از انتقال سبز به سیستم های برق بدون کربن حمایت می کنیم. از زمانی که در سال 2010 خرید انرژی های تجدیدپذیر را آغاز کردیم، بیش از 35 قرارداد بادی و خورشیدی در اروپا برای خرید نزدیک به 3 گیگاوات انرژی تجدیدپذیر – معادل نصب بیش از 9 میلیون پنل خورشیدی – امضا کردیم. همراه با پلتفرم محاسباتی هوشمند کربنی ما، که زمان و مکان انجام وظایف کامپیوتری خاص را به زمان‌های روز و مکان‌هایی که منابع باد و خورشید در مراکز داده ما فراوان هستند، تغییر می‌دهد، ما به ایجاد مراکز داده تمیزتر کمک می‌کنیم.

پیشرفت ما به سوی آینده ای بدون کربن

تحقیقات انجام شده توسط Implement Consulting و به سفارش گوگل نشان می‌دهد که راه‌حل‌های دیجیتال می‌توانند به کاهش حدود 20 تا 25 درصد از انتشار گازهای گلخانه‌ای کمک کنند، که برای اقتصاد خالص صفر اتحادیه اروپا مورد نیاز است، و ما متعهد هستیم که گذار به دنیای کم کربن را تسهیل کنیم. ما از سال 2017 100% مصرف برق جهانی خود را به صورت سالانه با انرژی های تجدیدپذیر تطبیق داده ایم و چندین پروژه انرژی پاک را در اروپا اجرا کرده ایم، از جمله اولین سیستم مبتنی بر باتری برای برق پشتیبان در یک مرکز داده در مقیاس فوق العاده در سن پترزبورگ. Ghislain، بلژیک.

اما فراتر از تغییر عملیات خود، ما همچنین به دنبال فرصت‌هایی برای حمایت از دولت‌ها، شرکا و کاربران محصولاتمان در پیگیری اهداف پایداری خود هستیم. به عنوان مثال، ما اخیراً با C40 Cities همکاری کردیم تا به شهرهایی مانند پاریس و کپنهاگ کمک کنیم تا انرژی بدون کربن 24 ساعته را کشف کنند، و مسیریابی با مصرف سوخت را در Google Maps راه‌اندازی کردیم تا به مردم در کاهش انتشار کربن وسایل نقلیه خود کمک کنیم.

در مورد هدف ما برای انرژی 24 ساعته بدون کربن در وب سایت ما بیشتر بدانید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور