ChromeOS 104: تم تیره، راه‌انداز، ویجت Cal

ChromeOS 104 با چندین به‌روزرسانی بزرگ رابط کاربری که نحوه استفاده از سیستم عامل را بهبود می‌بخشد، از امروز عرضه می‌شود.

ChromeOS 104 مناسب را معرفی می کند تم های تاریک و روشن که تمام جنبه های رابط کاربری را لمس می کند. این شامل قفسه، راه‌انداز برنامه، برنامه فایل‌ها و پس‌زمینه‌های صفحات تنظیمات مختلف است. می توانید تم تیره را از صفحه دوم تنظیمات سریع فعال کنید. گوگل همچنین والپیپرهایی ایجاد کرد که بسته به موضوع تنظیم شده، «به طرز نامحسوسی از روشن به تاریک تغییر می‌کنند».

پس از به‌روزرسانی، متوجه خواهید شد که ماه و روز اکنون در سمت چپ زمان در قفسه ظاهر می‌شوند. ضربه زدن a باز می شود تقویم ماهانه با قابلیت ضربه زدن روی یک روز برای دیدن همه رویدادها، با یک کلیک اضافی که Google Calendar PWA را باز می کند. می‌توانید ماه‌های دیگر را ببینید و به سرعت به «امروز» بازگردید.

این اندازه همان تنظیمات سریع را می گیرد، در حالی که هر هشدار موجود درست در بالا ظاهر می شود. اطلاعیه از همان فرستنده اکنون با هم گروه بندی می شوند، در حالی که اهداف لمسی بزرگتری برای اقدامات هشدار وجود دارد.

را لانچر بازطراحی شده که جمع و جور تر است و کل صفحه نمایش شما را اشغال نمی کند و در دسترس بودن گسترده تر است. علاوه بر این، برخی ممکن است بتوانند به سرعت برنامه‌های Android را از فروشگاه Play با رتبه‌بندی درون خطی جستجو کنند.

نسخه 104 ChromeOS یک سیستم عامل کاملتر را معرفی می کند گالری برنامه (با یک نماد بنفش جدید) که می تواند PDF ها را باز کنید با قابلیت پر کردن فرم ها، امضای اسناد و ایجاد حاشیه نویسی متنی، مانند نکات برجسته.

جدید هم هست کاغذ دیواری و سبک برنامه ای که با کلیک راست روی قفسه و انتخاب آخرین گزینه قابل دسترسی است. علاوه بر مجموعه‌هایی که توسط Google مدیریت می‌شوند، می‌توانید تصاویر پس زمینه را از کتابخانه Google Photos خود تنظیم کنید. این امکان وجود دارد که یک آلبوم را انتخاب کنید و یک پس‌زمینه جدید روزانه ظاهر شود.

این تجربه همچنین به شما امکان می‌دهد موضوع دستگاه (تغییر خودکار در دسترس) و محافظ صفحه را با سه سبک موجود تنظیم کنید: نمایش اسلاید، نسیم را احساس کنید، و شناور در کنار.

اطلاعات بیشتر در مورد ChromeOS:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: