Chromecast با Google TV (HD) قیمت ایالات متحده ظاهر می شود

جریان ثابت نشت در مورد “Chromecast with Google TV (HD)” جدید امروز با شایعه قیمت گذاری ایالات متحده و مجموعه ای از تصاویر بازاریابی ادامه دارد.

به گفته SnoopyTech در توییتر امروز بعد از ظهر، “Chromecast with Google TV (HD)” در ایالات متحده 40 دلار قیمت دارد. قیمت دقیق احتمالاً 39.99 دلار است که گرانتر از حد تصور است. منبع موثق امروزی همچنین می‌گوید آخرین سخت‌افزار گوگل «از قبل در بسیاری از خرده‌فروشان موجود است».

در ایالت، مدل 4K 49.99 دلار قیمت دارد، در حالی که نسل سوم Chromecast 29.99 دلار است. مورد دوم همان چیزی است که ما انتظار داشتیم این Chromecast HD جدید با توجه به قیمت اروپایی 39 یورو از افشای قبلی قیمت داشته باشد.

به این ترتیب، این مدل جدید تنها 10 دلار کمتر از دانگل فعلی Google TV است که اغلب دارای تخفیف است. تفاوت قیمت واقعاً زیاد نیست و رزولوشن بالاتر برای اکثر افراد یک ارتقاء شایسته است.

در همین حال، WinFuture مجموعه ای از تصاویر بازاریابی Chromecast را با Google TV (HD) به اشتراک گذاشته است. این بسته شامل همان کنترل صوتی با باتری های AAA، کابل USB-C به USB-A و آجر برق خواهد بود. به نظر می رسد که فقط در یک رنگ (برفی) در دسترس است، که به عنوان یک اقدام کاهش هزینه چندان تعجب آور نیست.

ما همچنین تصاویری از اتصال آن به تلویزیون دریافت می‌کنیم که احتمالاً اولین نگاه ما به Android 12 است. جالب‌ترین تصویر Chromecast را نشان می‌دهد که به یک صفحه نمایش دیواری کوچک‌تر در آشپزخانه متصل است و برای نمایش فیلم Nest Doorbell زنده استفاده می‌شود. این یکی از موارد استفاده است که به وضوح 4K نیاز ندارد. تصاویر دیگر نشان می‌دهند که آن را به تلویزیون‌های نسبتاً بزرگی متصل می‌کنند که احتمالاً وضوح بالای 1080p دارند و این دانگل استریم به خوبی ارائه نمی‌شود.

اطلاعات بیشتر در مورد Chromecast:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: