Chromecast with Google TV اندروید 12 دریافت می کند

در واقع در حال وقوع است. پس از نزدیک به دو سال و به‌روزرسانی‌های بسیار کمی در طول عمر خود، Chromecast با Google TV به اندروید 12 به‌روزرسانی می‌شود.

گوگل تایید کرد 9to5Google این هفته Chromecast با Google TV (4K) در آینده ای نه چندان دور به اندروید 12 به روز می شود. جدول زمانی دقیقی ارائه نشده است، اما به روز رسانی در حال دریافت است.

چرا این یک معامله بزرگ است؟

Chromecast with Google TV برای اولین بار در اکتبر 2020، تقریباً دو سال پیش، راه اندازی شد و از آن زمان تاکنون تنها تعداد کمی به روز رسانی دریافت کرده است. بیشتر این به‌روزرسانی‌ها صرفاً وصله‌های امنیتی و رفع باگ‌ها و همچنین به‌روزرسانی‌های مبتنی بر برنامه هستند که ویژگی‌هایی مانند نمایه‌های کاربر را ارائه می‌کنند.

به‌روزرسانی‌ها بسیار اندک بوده‌اند، به‌ویژه با گذشت زمان. نظریه اصلی در مورد اینکه چرا پخش کننده گوگل در این زمینه نادیده گرفته شده است، به دلیل محدودیت های ذخیره سازی در دستگاه بوده است. Chromecast تنها با 8 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی عرضه شد و زمان زیادی طول نمی‌کشد تا این فضای ذخیره‌سازی با برنامه‌ها پر شود. همانطور که کایل برادشاو ما مدتی پیش به درستی اشاره کرد، فضای ذخیره سازی آنقدر سریع پر می شود که نگه داشتن آن اغلب دشوار است. برنامه ها به روز شده، خیلی بیشتر از آن خود سیستم.

گوگل چگونه با این محدودیت کار می کند؟

ما از شرکت درخواست کردیم و یک سخنگوی به بهبودهایی که قبلاً اعلام شده بود در Google TV برای مدیریت فضای ذخیره‌سازی اشاره کرد. اما تغییرات خاصی در مورد این به روز رسانی به طور خاص انجام نشده است.

فراتر از آن، گوگل قبلاً اعلام کرده بود که به‌روزرسانی‌های آینده Google TV هم عملکرد و هم مدیریت فضای ذخیره‌سازی را بهینه می‌کند تا به کاربران کمک کند از فضای محدود خود حداکثر استفاده را ببرند.

اندروید 12 چه چیزی را برای Google TV به ارمغان می آورد؟ راستش خیلی زیاد نیست. بیشتر ویژگی‌های جدید Google TV از طریق به‌روزرسانی‌های برنامه به جای به‌روزرسانی کامل سیستم ارائه می‌شوند، اما چند تغییر کلیدی وجود دارد. همانطور که در سال گذشته تجزیه و تحلیل کردیم، به‌روزرسانی از نشانگرها و مسدود کردن حریم خصوصی دوربین/میکروفون، پشتیبانی از رابط کاربری 4K و چند ترفند کوچک دیگر پشتیبانی می‌کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد زمانی که Chromecast با Google TV به‌روزرسانی Android 12 خود را دریافت می‌کند، همراه باشید. Chromecast جدید با Google TV (HD) با اندروید 12 خارج از جعبه عرضه می‌شود و اکنون در فروشگاه Google و خرده‌فروشان عمده مانند آمازون و Best Buy در دسترس است.

اطلاعات بیشتر در Google TV:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: